Ten token zyskał 150% w tydzień!

Rynek kryptowalut przeżywa w tym tygodniu ciekawe odbicie. Wśród kryptowalut, które osiągają dobre wyniki, świetnie radzi sobie GALA. Jak jednak wytłumaczyć tak dobrą kondycję tokena w ostatnim czasie?

GALA pnie się w górę!

Gala jest obecnie notowana w okolicach 0,041 USD, co oznacza wzrost o 9,4% w ciągu ostatnich 24 godzin. Wzrost jest jeszcze bardziej imponujący w ciągu ostatnich 7 dni i wynosi prawie 150%! Token osiągnął w poniedziałek najwyższy od wielu miesięcy poziom 0,048 USD. Wciąż jednak jest daleko od swojego ATH – 0,83 USD osiągniętego 26 listopada 2021 roku.

Dla przypomnienia, Gala Games to platforma do gier, która wykorzystuje technologię blockchain, aby umożliwić graczom posiadanie i kontrolowanie swoich danych, a także aktywów cyfrowych.

Gracze mogą również zarabiać tokeny Gala, natywną kryptowalutę platformy, grając w gry, kupując przedmioty do gry, uczestnicząc w wydarzeniach i zarządzając platformą.

Na tej platformie dostępne są różne rodzaje gier. Wszystkie one są dostępne za darmo. Gala posiada również własny rynek NFT do inwestowania we wszystkie rodzaje niewymiennych tokenów.

gala wykres

Projekt wystartował we wrześniu 2020 roku i był w stanie wykorzystać ostatnią hossę, aby osiągnąć dobre wyniki. Miało to miejsce szczególnie pod koniec 2021 roku, kiedy wszystkie projekty związane z metaverse i gamingiem przeżyły spektakularną pompę.

Skąd ten wzrost?

Ten nagły i spektakularny wzrost można wytłumaczyć ostatnimi zapowiedziami zespołów Gala Games. W tym tygodniu ogłoszono współpracę pomiędzy Gala Games a dwoma gwiazdami Hollywood: Dwayne Johnsonem i Markiem Wahlbergiem.

Ta wiadomość najwyraźniej przyciągnęła uwagę wielu inwestorów, biorąc pod uwagę niesamowite wyniki tokena!

GALA przeżywa jednak lekką korektę od ostatniego szczytu. Token spadł o ponad 10% w ciągu ostatnich 24 godzin i jest obecnie handlowany na poziomie około 0,041 USD. Wydaje się, że cena natrafiła na opór w okolicach 0,05 USD.

Nie wiadomo jeszcze, czy w najbliższych dniach cena będzie w stanie ponownie się wybić. Wykres GALA pozostaje silnie niedźwiedzi w średnim i długim terminie pomimo tego ładnego odbicia.

A reszta rynku?

Ten tydzień zaczyna się na zielono dla wielu projektów rynku kryptowalut. Bitcoin wzrósł o 4% w ciągu ostatniego tygodnia i jest obecnie notowany na poziomie ponad 17 000 USD. Symboliczny poziom, który udało się utrzymać przez ponad 24 godziny.

Wśród zwycięzców na rynku kryptowalut jest projekt Woo Network, który w ciągu ostatnich 24 godzin wzrósł o prawie 20%. Dobrze radzi sobie również Aptos, który w ciągu ostatniego dnia zyskał ponad 10% wartości.

Z drugiej strony Decentraland i The Sandbox należą do przegranych dnia. Oba projekty metaverse odnotowały dzienny spadek o prawie 6%.

Ten tydzień zapowiada się na decydujący dla rynku kryptowalut. W USA zostaną ogłoszone dane o inflacji. Mogą one wywrócić rynek w jedną lub drugą stronę. Pod obserwacją znajdują się także różne podmioty z branży, jak Huobi, Grayscale, a zwłaszcza Binance.

Tak więc ten wzrost GALA należy traktować z przymrużeniem oka, gdyż ogólny kontekst pozostaje niepokojący. Będziemy uważnie obserwować kolejne dni i zachowanie GALA w kolejnych tygodniach!

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.