Szef Coinbase: „Za 5-10 lat miliard ludzi uzyska dostęp do otwartego systemu finansowego dzięki produktom Coinbase”

Dyrektor generalny giełdy Coinbase, Brian Armstrong, powiedział, że jego firma jest zaangażowana w tworzenie otwartego systemu finansowego, który zachęca obecnie około „100 milionów ludzi do korzystania z kryptowalut ”, informuje CoinDesk .

Według Armstronga gieła Coinbase będzie nadal odgrywać wiodącą rolę w rozwoju i promocji technologii blockchain:

Możemy naprawdę zmienić prawo, znacząco zmienić wolność gospodarczą całego świata za pomocą tego, co zamierzamy zrobić. Wizją Coinbase jest stworzenie większej wolności gospodarczej dla każdej osoby
i firmy na świecie. Stanie się to w ciągu najbliższych dziesięciu lat
”.

Aby osiągnąć ten cel, giełda Coinbase będzie nadal inwestować w startupy branżowe poprzez swój program inkubacji Coinbase Ventures. Firma zaprezentuje również serię produktów mających na celu obniżenie progu wejścia do branży kryptograficznej i zwiększenie możliwości pozyskiwania nowych aktywów.

Coinbase nie może tego zrobić sam – potrzebne są tysiące firm”, dodał Armstrong.

Według niego, do tej pory firma zainwestowała w 50 – 60 startupów. Armstrong dodał między innymi, że Coinbase w przeciwieństwie do konkurencji nawiązuje kontakty z tradycyjnymi instytucjami finansowymi.

Szef Coinbase pokładała również duże nadzieje w tokenach bezpieczeństwa i IEO, które mogą mieć znaczący wpływ na rozwój branży. Jest przekonany, że nacisk na bezpieczeństwo cybernetyczne i finansowe jest kluczem do zaufania użytkowników do firmy.

Armstrong wyraził również nadzieję, że „za 5-10 lat miliard ludzi uzyska dostęp do otwartego systemu finansowego dzięki produktom Coinbase”.

Przypomnijmy, że w maju Brian Armstrong powiedział, że kwota funduszy klientów zdeponowanych w Coinbase Custody osiągnęła 1 miliard dolarów .

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.