Szef Binance ogłosił ważne umowy i wsparcie dla 180 walut w 2020 roku

Changpeng Zhao, CEO popularnej giełdy kryptowalut Binance, napisał, że jego firma przygotowuje się do przeprowadzenia kilku ważnych przejęć strategicznych w nowym roku.

„Ciągle dyskutujemy o różnych strategicznych przejęciach. Niektóre z nich są ważne i mają znaczący wpływ. Ogłosimy to w odpowiednim czasie – podkreślił Zhao.

Dodał, że w ubiegłym roku Binance dokonał „co najmniej dziewięciu przejęć”, ale tylko niektóre z nich ogłosił publicznie. Wśród nich: DappReview , indyjska giełda krypto WazirX i platforma JEX .

Ponadto, według Zhao, w 2020 r. Binance planuje dodać obsługę 180 walut fiducjarnych. Zgodnie z informacjami na stronie, na giełdzie reprezentowanych jest obecnie 20 jednostek walut krajowych.

Ponadto Binance pracuje nad nową inicjatywą Token Incentive Initiative (ETOP). Jest to cyfrowa alternatywa dla tradycyjnego ESOP, gdy pracownicy są udziałowcami we własnych firmach.

Zhao wyraził między innymi pewność, że do 2030 r. Blockchain i kryptowaluty staną się wszechobecne i będą wykorzystywane do „płacenia za bezzałogowe wersje Ubera”, „kupowania rzeczy na całym globie i dostarczania ich dronami”, a także do „finansowania badań nad systemami biotechnologicznymi” . W szczególności technologia rejestrów rozproszonych będzie szeroko zaangażowana w identyfikację, wybory, sieci społecznościowe i inne obszary.

Comments (No)

Leave a Reply