Szef Binance: Bitcoin potrzebuje ludzi takich jak Peter Schiff

Peter Schiff, żarliwy sceptyk Bitcoin i zwolennik złota, nieświadomie popularyzuje kryptowaluty.

Myślę, że Peter jest świetnym promotorem Bitcoina. Prawdopodobnie nawet nie zdaje sobie sprawy, biorąc pod uwagę jego nielogiczne stwierdzenia, że ​​większość ludzi zrobi dokładnie odwrotnie. Potrzebujemy więcej takich „negatywnych” stwierdzeń ”.

Peter Schiff zasłynął z utraty dostępu do portfela Bitcoin. Zdając sobie sprawę z tego, że dostęp został utracony tylko z jego winy, miłośnik złota nie przestał jednak krytykować pierwszej kryptowaluty. Schiff jest nadal przekonany, że Bitcoin jest nieskuteczny jako środek wymiany lub oszczędzania wartości, a zatem nie jest pieniądzem.

Pasożyty Bitcoin twierdzą, że nie jestem uprawniony do udzielania porad na temat Bitcoinów, ponieważ nie znam różnicy między kodem PIN a hasłem. Teraz znam różnicę i moje zdanie się nie zmieniło. Ale te pasożyty Bitcoin wciąż nie znają różnicy między BTC a złotem ”, napisał zwolennik tradycyjnego finansowania.

Wcześniej Peter Schiff stwierdził, że Bitcoin nie zdał testu na obronę , ponieważ kiedyś pierwsza kryptowaluta nie rosła wraz ze złotem i frankiem szwajcarskim na tle zacieśniających się napięć handlowych między USA i Chinami.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.