Synapse Network, czyli pierwszy międzyłańcuchowy ekosystem inwestycyjny

Synapse Network, to pierwszy cross-chainowy ekosystem inwestycyjny oparty na technologii blockchain.

Platforma będzie oferować wiele cross-chainowych produktów w tym cross-chain marketplace DEX i DeFi, agnostyczną platformę startową łączącą projekty i prywatnych inwestorów, aby umożliwić inwestycje w start-upy na wczesnym etapie rozwoju oraz akcelerator i inkubator dla start-upów i przedsiębiorców, gdzie pomysły są przekształcane w działające projekty.

Powstanie również Syndykat Inwestycyjny zaufanych i niezawodnych funduszy VC, aniołów biznesu, partnerów technologicznych, inwestorów prywatnych i projektów blockchain, zapewniających szybki dostęp do kapitału, technologii i partnerstw.

Wraz z rozwojem rynku kryptowalut i wprowadzaniem nowych monet, inwestorzy kryptowalutowi chcą ograniczyć liczbę aplikacji, ekosystemów, portfeli, z których korzystają, oraz uprościć sposób inwestowania. Zamiast tego szukają prostego, kompleksowego rozwiązania, aby skonsolidować swoje transakcje i inwestycje.

Synapse Network ma teraz działający cross-chain’owy produkt typu launchpad, który pozwala inwestorom alokować swoje środki w projekty oparte na różnych blockchainach, w tym Ethereum, Binance SmartChain, Solana, Polygon i wielu innych popularnych blockchainach.

Różni to Synapse Network od innch rozwiązań wielołańcuchowych, w którym musisz zainwestować w jeden z wielu ekosystemów.

Platforma zebrał prawie 2 000 000 USD z rund finansowania. Obecni partnerzy to Black Dragon, Dutch Crypto Investors, Moonwhale, Chainlink, OIG, ICO HUB, Crypto Weekly, Minted Lab i CSP DAO.

Współzałożyciel Synapse Network Paweł Łaskarzewski jest dyrektorem ds. technologii i architektem rozwiązań korporacyjnych z udokumentowaną historią ponad 20-letniego doświadczenia w branży IT. Posiada umiejętności w zakresie projektów na dużą skalę z silnymi umiejętnościami rozwiązywania problemów i rozwoju biznesu, wypełniając lukę między innowacjami technologicznymi, biznesem i operacjami. Paweł pracował dla kilku międzynarodowych firm, m.in. Citibank, EuroSport i B/E Aerospace. Był także współzałożycielem kilku odnoszących sukcesy firm typu start-up, w tym Molecule.one, Kiwi Jobs i Absolvent Group.

Jego współzałożyciel, przedsiębiorca i inwestor Michał Domarecki, założył i prowadził kilka odnoszących sukcesy firm na arenie międzynarodowej w obszarach IT, transportu i logistyki. Od ponad sześciu lat zajmuje się kryptowalutami, aktywnie inwestując i doradzając startupom blockchain oraz współpracując z takimi markami jak Crypto.com i założycielem Gems Reviews.

Synapse Network jak już wspomniano opracowuje wielołańcuchowy ekosystem inwestycyjny, w tym platformę startową oraz ekosystem akceleracji inwestycji i uruchamiania, oparty na technologii blockchain, łączącej wiele narzędzi o wysokiej wartości w celu stworzenia całego ekosystemu Syndykatu Inwestycyjnego. Wszystkie projekty uruchamiane z akceleratora i platformy startowej Synapse będą wspierane technologią Synapse, która szybko śledząc cały ekosystem Synapse na główny rynek z bezproblemową integracją inteligentnych kontraktów, możliwością szybkiego gromadzenia danych i silnymi gwarancjami bezpieczeństwa.

 

 

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.