Square rozpoczyna rozwój portfela sprzętowego

Firma Square, należąca do założyciela Twittera Jacka Dorseya, zaczęła tworzyć zespół programistów, aby stworzyć portfel sprzętowy dla Bitcoina.

Według wpisów na Twitterze wiodącego specjalisty od sprzętu Square Doroguskera Jesse, „firma zaczęła gromadzić zespół do realizacji projektu”.

„Zdecydowaliśmy się stworzyć portfel sprzętowy i usługę, aby przechowywanie BTC było bardziej przystępne. Będziemy nadal angażować się w dialog ze społecznością. Reakcja społeczności na nasz projekt była przytłaczająca – zachęcająca i inspirująca.”

Dyrektor generalny Square, Jack Dorsey, potwierdził to w komentarzu na Twitterze: „Robimy to”. Dorogusker zauważył, że produkt jest na wczesnym etapie rozwoju. Dodał, że Square chce zapewnić obsługę usług mobilnych globalnej publiczności.

„Mamy wiele pytań i problemów do rozwiązania. Rozpoczniemy pracę nad następującą strategią: przede wszystkim bitcoin, globalna dystrybucja, multisygnatura w celu osiągnięcia „self-storage” i priorytet do użytku mobilnego ”- napisał Dorogusker. 


Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.