Społeczność Bitcoin Cash znowu podzielona

Różnice zdań w społeczności Bitcoin Cash

Społeczność Bitcoin Cash (BCH) po raz kolejny nie może dojść do porozumienia. Tym razem kontrowersje wywołała zmiana algorytmu korygowania trudności (DAA).

„Spotkanie deweloperów Bitcoin Cash upadło po tym, jak ludzie zaczęli z niego wychodzić” – napisał na Twitterze deweloper OpenBazaar i współtwórca Bitcoin Cash Chris Paciano.

Współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, komentując ostatnie wydarzenia, powiedział, że nie rozumie, dlaczego społeczność Bitcoin Cash martwi się o algorytm dostosowywania trudności, ponieważ „i tak działa dobrze”.

Szczerze mówiąc, spodziewałem się poprawy rozwoju BCH po odejściu Craiga Wrighta i było to zdecydowanie jedno z moich najgorszych przewidywań” – dodał Buterin.

Aktywny członek społeczności Bitcoin Cash Hayden Otto napisał : „Będę trzymał się łańcucha Bitcoin Cash (BCH) w nadchodzącym splicie łańcucha”.

W rozmowie z Cointelegraph ujawnił, że jego wypowiedź była próbą „trollowania”, a problem algorytmu był „trywialny”. Czyniąc to, twierdzi, że w społeczności kryptowalutowej są „wrogowie podający się jako zwolenniów BCH” i używający zagadnienia o zmianie algorytmu, aby „siać spustoszenie i niezgodę”.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.