Skyweaver otworzył ostatni zamknięty sezon beta, sezon 0

Gracze, którzy wkrótce dołączą do gry Skyweaver, mogą być jednymi z pierwszych, którzy staną się posiadaczami bardzo rzadkich zasobów gry.

Skyweaver to kolekcjonerska gra karciana (CCG), w której gracze zdobywają karty do gry, którymi można handlować jak każdym tokenem opartym na Ethereum. W piątek firma, która stworzyła grę, Horizon Games, otworzyła swój ostatni zamknięty sezon beta, sezon 0.

Podobnie jak Magic: The Gathering, Hearthstone i wciąż w fazie alfa Kathleen Breitman’s Coase, Skyweaver jest jednym z wielu gier opartych na blockchain‘e (prowadzonym przez Gods Unchained), który chce udowodnić wartość cyfrowego niedostatku w branży gier.

Sezon 0 rozpoczął się dziś o godzinie 14:00 UTC w sieci testowej Skyweaver. Chociaż zdobyte przez graczy łupy wyparują po uruchomieniu otwartej wersji beta, wciąż istnieje powód aby jednak do gry dołaczyć.

„Gracze, którzy zajmą miejsca od 1 do 1000, otrzymają rzadką złotą kartę, którą mogą grać, handlować lub sprzedawać” – powiedział Michael Sanders, jeden ze współzałożycieli Horizon Games. Złota karta będzie dostępna po uruchomieniu otwartej wersji beta w głównej sieci ethereum.

Firma ogranicza liczbę graczy wersji beta a lista oczekujących jest już podobno dość długa. Jednym ze sposobów jest zaproszenie przez innego gracza lub dołączenie do społeczności Discord i prośba o zaproszenie. Po otrzymaniu kod dostępu można wejść do gry. Jedną z udogodnień jest także logowanie się za pomocą wtyczki MetaMask w przeglądarce. W tej chwili liczba graczy liczona jest w tysiącach i liczba ta ciągle rośnie.

Horizon Games nie zobowiązuje się do harmonogramu uruchomienia otwartej wersji beta, poza tym, że zapowiada się ją w tym roku. Kiedy gra będzie w otwartej wersji beta, własność kart zostanie przeniesiona do głównej sieci, a karty, które gracze kupią i wygrają, będą odtąd należeć do nich, przechowywane w portfelach Ethereum.

Poniżej wklejam jedno zaproszenie do gry. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam.

zaproszenie do gry Skyweaver

zródło: Coindesk

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.