Sieć Tron z rekordową liczbą transakcji

Fundacja Tron, która rozwija platformę blockchain Tron (TRX), zgłasza bezprecedensowy wzrost zainteresowania użytkowników.

Zgodnie z postem opublikowanym przez Fundację Tron w mediach społecznościowych, 28 lipca dzienny wolumen transakcji w sieci Tron (TRX) osiągnął nowy rekordowy poziom 9 298 611 transakcji.

 

Ten wskaźnik zlicza wszystkie transakcje wysyłania i odbierania na aktywnych kontach Tron (TRX). Poprzednie maksimum odnotowano 6 lipca 2021 r. i wyniosło 9 278 050 transakcji.

Założyciel Tron Foundation (TRX) i dyrektor generalny BitTorrent (BTT) Justin Sun pochwalił osiągnięcia swojego zespołu.

Najprawdopodobniej ten pewnego rodzaju sukces tłumaczy rosnące zainteresowanie protokołami GameFi. Narzędzia te łączą zalety zdecentralizowanego grania, DeFi i NFT.

Od 2019 r. Tron (TRX) stał się preferowaną platformą dla zdecentralizowanych gier, hazardu i systemów wysokiego ryzyka. Właśnie dlatego był w stanie w pełni wykorzystać rozwijającą się manię GameFi. Za kolejny katalizator uważa się byczy zwrot na rynku kryptowalut. Kapitalizacja netto kryptowaluty wykazywała dzienne zyski przez kilka dni z rzędu.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.