Serwis bitcoinpl.org oficjalnym patronem medialnym Invest Cuffs 2023

Invest Cuffs już w nadchodzący weekend

Invest Cuffs to spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Dołączając do wydarzenia otrzymujesz możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej.

Podczas trwania dwudniowego spotkania zostaną ogłoszone wyniki głosowania w konkursie na najlepszych w wielu kategoriach. Inwestorów kryptowalutowych najbardziej będą interesowały poniższe kategorie:

Analityk roku, Osobowość rynku, Influencer rynku, Media rynku, Inicjatywa edukacyjna, Fintech, Publikacja roku, Start-up oraz Firma Blockchain.

W edycji 2023 nominowani są w aż 23 kategoriach. W kategorii Influencer Roku 2023 nominowani ze świata krypto to Mike Satoshi, Rafał Zaorski i Kamil Jarozmbek. Głosowanie trwało do 6 marca 2023.

Przypominamy, że udział w Invest Cuffs 2023 jest bezpłatny.
Zarejestruj się i już dziś odbierz swój bilet ->https://www.investcuffs.pl/rejestracja/

Comments (No)

Leave a Reply