Roger Ver nadal posiada część swoich funduszy w bitcoinach

Pomimo całego swojego sceptycyzmu wobec tradycyjnego Bitcoina, Roger Ver, niegdyś jeden z pierwszych zwolenników Bitcoin, a teraz oddany zwolennik Bitcoin Cash, wciąż posiada część swoich funduszy w bitcoinach, jak ujawnił w wywiadzie na konferencji Bloomberg Invest Asia w Hongkongu.

Jak każdy inteligentny inwestor nie wkładam wszystkich moich jaj do jednego koszyka. Nadal posiadam Bitcoiny, ale zdecydowaną większość [z nich] zamieniłem na Bitcoin Cash„- powiedział Roger Ver.

Ver był nazywany „Bitcoin Jesus” przez handlarzy krypto. Ver nadal mocno wierzy w Bitcoin Cash, mimo że jego cena spada wraz z cenami innych kryptowalut w ciągu ostatnich miesięcy.

Jestem teraz bardziej optymistycznie nastawiony do Bitcoin Cash niż do Bitcoin przed harforkiem. Bitcoin Cash. Zaczynają akceptować Bitcoin Cash na całym świecie. Coraz więcej firm decyduje się na tę walutę, ponieważ jest łatwiejszy w użyciu„- podkreślił.

Przypomnijmy, że Bitcoin Cash powstał w sierpniu 2017 r. Został on stworzony przez hardfork Bitcoina, a jednym z powodów jego stworzenia był jego problem z skalowalnością. Bitcoin Cash polegał na przyspieszeniu szybkości transakcji poprzez zmniejszenie złożoności wydobycia i wdrożenie większych bloków.