Robinhood wprowadza portfel kryptowalut na iOS

Robinhood uruchamia portfel na Iphone

Internetowy broker Robinhood udostępnił klientom na całym świecie wersję portfela Robinhood na iOS. Dla użytkowników urządzeń z Androidem pojawi się jeszcze w tym roku.

Deweloperzy planują zintegrować przeglądarkę Web3, rozszerzyć listę obsługiwanych zasobów i rozszerzyć program nagród w aplikacji.

Portfel kryptowalut obsługuje sieci Ethereum i Polygon. Użytkownicy mają do dyspozycji ponad 50 tokenów ERC-20, w tym COMP, MATIC, SHIB, SOL, UNI i USDC.

To było kilka burzliwych miesięcy w przestrzeni kryptograficznej. Pozostajemy zaangażowani w naszą misję, aby uczynić Robinhood najbardziej niezawodnym, opłacalnym i łatwym w obsłudze przejściem na aktywa cyfrowe” – powiedział dyrektor generalny Robinhood Crypto, Johan Kerbrath.

W styczniu 2023 roku lista oczekujących na portfel krypto przekroczyła 1 milion użytkowników. We wrześniu 2022 roku pierwsze 10 000 osób , które zapisały się na wcześniejszy dostęp do aplikacji na iOS, otrzymało możliwość przetestowania wersji beta.

W czwartym kwartale 2022 r. przychody firmy związane z kryptowalutami spadły o 24% do 39 mln USD. W poprzednich trzech miesiącach spadek wyniósł 12% .

Wymieniając ryzyka biznesowe w swoim raporcie rocznym, firma przyznała, że ​​niepewność co do statusu zasobów cyfrowych stanowi wyzwanie i może doprowadzić do zamknięcia powiązanych usług.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.