PwC Hong Kong kupuje działki w The Sandbox

PwC Hong Kong, międzynarodowa spółka zależna globalnej organizacji PricewaterhouseCoopers (PwC), ogłosiła w czwartek swoje pojawienie się w przestrzeni metaverse wraz z zakupem działki LAND w popularnym świecie metaverse Sandbox.

Koszt aktywów LAND nie został ujawniony, PwC Hong Kong zamierza zbudować centrum doradztwa Web 3.0, aby ułatwić nową generację profesjonalnych usług, w tym księgowości i usług podatkowych.

Globalna organizacja PwC z siedzibą w Londynie zanotowała przychody w wysokości 45 miliardów dolarów od czerwca 2020 r. do czerwca 2021 r., co stanowi wzrost o 2% w porównaniu z rokiem poprzednim.

William Gee, partner w PwC Hong Kong, stwierdził, że organizacja będzie dążyć do „wykorzystania swojej wiedzy, aby doradzać klientom” w metaversie nazywając rozwijającą się technologię „nowym zjawiskiem cyfrowym”.

W lipcu tego roku lider PwC Henri Arslanian stwierdził, że fundusze venture capital i podobne konglomeraty o dużych zasobach finansowych ograniczają możliwości mniejszych, często rodzinnych firm do inwestowania i uczestniczenia w rozwoju obiecujących startupów kryptograficznych. Niedawno dyrektor generalny Twittera, Jack Dorsey, wyraził podobne obawy dotyczące siły firm venture capital w uniemożliwianiu programistom Web 3.0 realizacji ich zdecentralizowanej wizji.

Dyrektor operacyjny The Sandbox Sebastien Borget podzielił się swoim entuzjazmem dla wprowadzenia PwC Hong Kong na platformę:

„Metaverse jest otwarty dla biznesu. Witamy PwC, chcemy pokazać jak Sandbox wspiera nowe sposoby łączenia znanych marek z klientami”.

Według danych DappRadar, The Sandbox zarejestrował 4450 unikalnych użytkowników w ciągu ostatnich 30 dni, podczas gdy natywny token platformy, SAND, jest wyceniony na 6,74 USD w chwili pisania artykułu.

Comments (No)

Leave a Reply