Publiczna sprzedaż tokena Atari rusza 29 października na Bitcoin.com

Bitcoin.com, znana giełda kryptowalut, ogłasza szczegóły zbliżającej się publicznej sprzedaży tokena Atari (ATRI). Cena tokena została ustalona na 0,25 USD.

Platforma IEO została już udostępniona dla potencjalnych nabywców. Każdy kto chce wziąć udział w zakupie tokenów w dniach 29.10.20-05.11.20 jest zobligowany do przejścia procesu KYC przed sprzedażą publiczną.

Atari ewoluuje i ma misję podbicia przestrzeni kryptowalut poprzez stworzenie tokena, który będzie zasilał branżę gier wideo, umożliwiając dostęp do jak największej liczby platform i użytkowników za pośrednictwem atarichain.com, portfela Atari oraz utworzenia łańcucha bloków oparty na ekosystemie marki Atari.

Celem Atari jest stopniowe rozwijanie adopcji i przypadków użycia tokena Atari w całym ekosystemie. Grupa Atari zawarła ostatnio wiele umów partnerskich, aby stopniowo rozwijać adopcję i zastosowania tokena Atari. Pierwsze przypadki użycia dotyczą domen, w których Grupa już działa: gier wideo lub gier typu blockchain, których celem jest ekspansja platform DeFi w celu finansowania gier. Lista takich partnerstw jest dostępna na www.atarichain.com.

Potencjalni nabywcy Atari Token mogą już zarejestrować się i postępować zgodnie z procedurami KYC / AML, korzystając ze strony rejestracyjnej skonfigurowanej na platformie Bitcoin.com Exchange IEO.

Szczegóły nadchodzącej sprzedaży publicznej:

Nazwa tokena: token Atari (ATRI)

Typ tokena: ERC-20

Data sprzedaży publicznej: 29 października 2020 r

Oferowana cena za 1 ATRI: 0,25 USD

Hard Cap: 1000000 USD (jeden milion USD)

Podaż w obiegu przed sprzedażą publiczną: 68,7 mln tokenów ATRI

Wycena podaży w obiegu przed sprzedażą publiczną na podstawie ceny oferowanej za 1 ATRI: 17,2 mln USD

Wraz z nadchodzącym IEO, Atari i Bitcoin.com Exchange będą koordynować kampanie edukacyjne i masowe poprzez AMA, czyli bezpośrednie wywiady, przewodniki, wystąpienia medialne i wszystkie inne stosowne środki marketingowe.

zródło : news.bitcoin.com

photo: https://bitcoincom-exchange.medium.com/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.