Powiadomienie o aktualizacji systemu handlowego Binance Spot (24.12.2020)

Binance przeprowadzi zaplanowaną aktualizację systemu. Rozpocznie się ona o godzinie 02:00 (UTC), dnia 24.12.2020. Aktualizacja zajmie około 1 godziny.

Przerwa nie wpłynie na handel na platformach Binance Futures i Binance Opcje. Będzie on kontynuowany w czasie aktualizacji.

W okresie aktualizacji Binance zawiesi wpłaty, wypłaty, transakcje spot i margin, transakcje P2P, transakcje w portalu OTC, oszczędzanie i realizację, swapy lub dodawanie/usuwanie płynności na liquid swapie, staking lub realizację aktywów z Launchpool, a także transfery aktywów z subkont, kont margin, futures, pool i portfeli fiat.

Użytkownicy będą mieli 30-minutowe okno po zakończeniu aktualizacji, aby anulować zlecenia, przetworzyć wpłaty, wypłaty i korzystać ze wszystkich innych funkcji związanych z kontem przed wznowieniem handlu.

Poprawy, które zostaną wprowadzone w nadchodzącej aktualizacji:

  • Ogólna poprawa wydajności i stabilności systemu.

Przypomnienie:

  • Zaleca się, aby użytkownicy z otwartymi pozycjami Futures lub Margin ponownie ocenili salda zabezpieczeń przed rozpoczęciem aktualizacji, aby złagodzić wahania cen, które mogą wystąpić w okresie aktualizacji.
  • Binance zawiesi wszystkie transfery aktywów, wpłaty i wypłaty na 10 minut przed rozpoczęciem planowanej aktualizacji systemu. Prosimy o pozostawienie wystarczającej ilości czasu na wszelkie przelewy, wpłaty lub wypłaty przed tym okresem.
  • 1-godzinny czas aktualizacji jest oparty o nasze najlepsze szacunki i może ulec zmianie. Jak zwykle będziemy regularnie komunikować się z użytkownikami na temat postępów aktualizacji poprzez media społecznościowe.
  • Binance Opcje: Tylko portfele futures mogą być używane do płacenia premium Opcji. Salda portfeli spot nie będą dostępne do użytku.
  • Binance Futures – Konwersja Aktywów funkcja zostanie wstrzymana.
  • Zawieszenie handlu spot wpłynie na Indeks Cen niektórych USDT-marginowanych kontraktów perpetual. W planowanym okresie Indeks Cen tych kontraktów nie będzie aktualizowany. Wykorzystamy mechanizm „Ochrony Ostatniej Ceny”, aby aktualizować Cenę Mark do wznowienia handlu spot. (*dotyczy: TOMOUSDT, FTMUSDT, EGLDUSDT, OCEANUSDT, BELUSDT, HNTUSDT, FLMUSDT, CTKUSDT, ALPHAUSDT, AXSUSDT, ZENUSDT, RLCUSDT).

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.

Dziękujemy za wsparcie!

Zespół Binance

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.