PornHub wprowadza płatności kryptowalutą Verge (XVG)

Strona rozrywki dla dorosłych Pornhub ogłosiła, że ​​zacznie akceptować płatności w kryptowalutach.

Firma szczegółowo opisała jego ruch w poście na blogu i towarzyszącym mu filmie , mówiąc, że zabierze token za swoje usługi premium oraz inne dostępne zakupy. Według Pornhub, start będzie oznaczony wydarzeniami w Nowym Jorku i Dolinie Krzemowej.

Pornhub VP Corey Cena powiedział: „To nie tylko ekscytujące ogłoszenie dla nas i branży rozrywkowej dla dorosłych, ale także ekscytujące z punktu widzenia kryptowalut. Historia dowiodła, że ​​branża rozrywkowa dla dorosłych odgrywa kluczową rolę w adaptacji innowacyjnych technologii.  Spodziewamy się, że wkrótce nastąpi powszechne zastosowanie krypto i blockchain„.

Zwolennicy Verge’a wcześniej podsycali spekulacje na temat jego „tajemniczego partnera”, a w marcu ogłosili zbiórkę, starając się przeforsować partnerstwo.

Według Price, partnerstwo pojawiło się po tym, jak Pornhub „wybrał do współpracy zespół Verge w bardzo przemyślanym procesie selekcji” Wspomniał także o bazie użytkowników kryptowaluty i niedawnej akcji na internetowych forach, aby zaakceptować coina jako zapłatę.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością zaoferowania naszym fanom możliwości korzystania z kryptowalut. Uważamy, że Verge, z naciskiem na anonimowość, jest najlepszą opcją – niezależnie od tego, czy chodzi o prywatność, wygodę czy obie”, powiedział Price.

So Pornhub is now accepting VERGE

Opublikowany przez Crypto Hub 17 kwietnia 2018