Ponad 600 tysięcy osób na liście oczekujących aplikacji Chainge

Ponad 600 000 osób dołączyło do listy oczekujących na aplikację Chainge Finance DeFi dwa miesiące po jej uruchomieniu.

Firma ogłosiła premierę aplikacji mobilnej 6 stycznia 2021 roku. Aby dostać się na listę oczekujących, musisz połączyć konto w serwisie społecznościowym: podczas rejestracji lub na koncie osobistym. Członkowie listy oczekujących otrzymują tokeny CHNG.

Jeśłi jeszcze nie dołączyłeś do CHAINGE i nie odebrałeś swoich tokenów to zrób to teraz.
https://www.chainge.finance/?referral=69aa3a5ce05e40a78d977228b3b8bc10

Chainge Finance to projekt DeFi, który rozwija aplikację mobilną do bankowości internetowej na platformie blockchain Fusion.

Głównym celem Fusion jest połączenie istniejących łańcuchów bloków na jednej platformie. Projekt podejmuje to wyzwanie, wykorzystując Distributed Control Rights Management (DCRM), Atomic Transaction i Hierarchical Hybrid Consensus Mechanism (HHCM).

Fusion łączy łańcuchy bloków, takie jak Ethereum i Binance Smart Chain. Dzięki temu Chainge Finance może wdrożyć dostęp do różnych kryptowalut w jednej aplikacji mobilnej.

Chainge Finance przyznaje tokeny CHNG użytkownikom za rejestrację na stronie i udział w programie poleceń. Projekt przewiduje wykupywanie i spalanie CHNG co kwartał przy 25% zysku, aby utrzymać cenę tokena.

Faktyczne wykorzystanie 25% zysków Chainge Finance na wykup i spalenie oznacza, że ​​właściciele są zainteresowani pomyślnym rozwojem projektu. Właściciele CHNG mogą uzyskać różne zniżki na platformie Chainge”- komentuje Dejun Qian, dyrektor generalny Fusion.

W październiku ubiegłego roku giełda kryptowalut Binance przyznała grant zdecentralizowanej giełdzie Anyswap, która jest również kompatybilna z siecią Fusion.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.