POL – pierwsza polska kryptowaluta typu „Stable Coin”

POL jest pierwszą polską kryptowalutą typu „Stable Coin – Stabile Coin”, kreującą nowe kierunki na rynku kryptowalut. Cechuje go Stabilność, Szybkość, Bezpieczeństwo, Decentralizacja i Wolność dla wszystkich użytkowników.

Bezpieczne płatności w czasie rzeczywistym umożliwia najszybszy na świecie system Waves NG Protocol, dzięki któremu POL będzie mógł być wykorzystywany zarówno w prostych i codziennych płatnościach i zakupach, jak i w skomplikowanych transakcjach finansowych.

POL TOKEN nie jest powiązany z Bitcoinem, jego cena wyrażona jest w USD, co uodparnia go na wahania kursowe, które są obecnie częstym zjawiskiem na rynku kryptowalut. Kryptowaluty powiązane z Bitcoinem tracą na wartości za każdym razem, gdy Bitcoin traci na wartości, a spekulanci wpływając jedynie na kurs Bitcoina mogą manipulować całym rynkiem. POL jako jedna z pierwszych kryptowalut na świecie jest odporna na takie wahania. W początkowym etapie POL jest oparty na jednej z najlepszych platform blockchainowych na świecie: Waves Platform. Docelowo tworzymy własną, niezależną platformę, która wykorzystuje najlepsze dostępne rozwiązania oraz rozwija własne innowacyjne technologie.

Tworzymy pełny wielowymiarowy ekosystem POL.WORLD, z którego będą mogli korzystać wszyscy. Osoby prywatne, małe i duże firmy, z Polski i z całego świata. Na globalnej platformie rynkowej każdy będzie mógł zaoferować swoje usługi i produkty oraz konkurować z innymi na równych zasadach wolnego rynku. Bezpieczne płatności będą dokonywane z użyciem POL Tokena. Stworzymy również aplikację mobilną do obsługi środowiska, z której pomocą będzie można się komunikować i dokonywać transakcji. Nasz system ma być prosty w nauce i obsłudze, aby każdy mógł go używać.

POL to coś więcej niż pieniądz przyszłości. Będziemy również wspierać i promować najlepsze polskie produkty i pomysły. POL będzie stanowił źródło finansowania dla najlepszych, polskich inicjatyw, produktów, technologii i twórców, tak by dowiedział się o nich cały świat. W ten sposób będziemy budować pozytywny wizerunek Polski na świecie.

Obecnie, do 16 kwietnia, trwa PRE–ICO POL Tokena i każdy kto chce zainwestować w POL, może go kupić w niskiej cenie. Obniżka wynosi aż 50%! Im większy pakiet, tym niższa cena jednostkowa. Uruchomiliśmy również, w ramach PRE-ICO, dodatkową promocję. Do końca PRE-ICO można zakupić pakiety POL Tokena z 50% bonusem specjalnym. Do każdego zakupionego pakietu, każdy otrzymuje 50% POL więcej! Tylko do końca PRE-ICO!

Zapraszamy do uczestnictwa w PRE-ICO: https://pol.world/

Co sądzicie o tym projekcie? Zostawcie komentarz poniżej

ARTYKUŁ SPONSOROWANY