„Pielgrzymka” do psa z logo Dogecoina

Wycieczki do Japonii, do psa Doge – Kabosu

W tym tygodniu członkowie społeczności Own the Doge ogłosili nową inicjatywę wspieraną przez Doge DAO. Społeczność zaprasza wszystkich do podróży do Japonii, aby spotkać psa o imieniu „Kabosu”, który stał się „twarzą” projektu Dogecoin.

Jedziemy do Japonii, aby spotkać prawdziwą DOGE i jej mamę. Chcesz być częścią tej magicznej przygody? W tym poście znajdziecie wszystkie szczegóły naszej pielgrzymki”.Głównym promotorem projektu jest członek społeczności o pseudonimie „Tridog”. Zeszłej jesieni odwiedził Kabosę i jej właścicielkę, Atsuko Sato. Tridog nazwał wycieczkę niezapomnianą i teraz zaprasza wszystkich do powtórzenia swoich przeżyć.

Głównym promotorem projektu jest członek społeczności o pseudonimie „Tridog”. Zeszłej jesieni odwiedził Kabosę i jej właścicielkę, Atsuko Sato. Tridog nazwał wycieczkę niezapomnianą i teraz zaprasza wszystkich do powtórzenia swoich przeżyć.

Ta pielgrzymka to szansa zobaczenia na żywo jednej z największych legend sieci, lepszego poznania Kabosu, odwiedzenia Tokio i okolic” – powiedział Tridog.

Wycieczka odbędzie się w dniach 3-7 maja. Atrakcje obejmują zwiedzanie świątyni, gokarty, kolację z gejszami i wycieczkę do Sakury, małego miasteczka, w którym mieszkają Atsuko i Kabosu.

Ciekawostką jest to, że ci, którzy chcą pozostać anonimowi, otrzymają od organizatorów maskę Dogecoin. Każdy może się zgłosić. Ale warto się z tym spieszyć, Own the Doge informuje, że prawie nie ma już miejsc.

Jest też loteria w udziale której mogą wziąc udział posiadacze Dege Pixel NFT. Jeden z tych szczęśliwych zwycięzców będzie mógł bezpłatnie podróżować do Japonii, a także otrzymać nagrodę pieniężną od Doge DAO. Wcześniej informowaliśmy, że Kabosu jest poważnie chora. Pies ma 17 lat i niestety wiek wpływa na jej kondycję. Mimo to jest zadowolona z każdego gościa.

Comments (No)

Leave a Reply