Paxful ponownie uruchomiony

Paxful wraca

Paxful ogłosił, że został ponownie otwarty miesiąc po zamknięciu z powodu sporów sądowych i presji regulacyjnej.

Po miesiącu z przyjemnością ogłaszamy, że platforma Paxful znów działa. Na początku kwietnia stanęliśmy przed trudną decyzją o tymczasowym zawieszeniu naszej platformy transakcyjnej w celu ochrony wszystkich naszych klientów i przyszłości Paxful” – napisała firma w oświadczeniu.

Przez cały ten miesiąc usługa Paxful Wallet była w pełni funkcjonalna dla użytkowników. Ponadto użytkownikom zaoferowano wybór innych platform do kontynuowania handlu.

Nasz zespół ciężko pracował przez ostatni miesiąc, aby przywrócić rynek do trybu online, przy czym bezpieczeństwo użytkowników jest najwyższym priorytetem” – dodała firma.

Na początku kwietnia Paxful ogłosił zamknięcie z powodu wewnętrznego konfliktu między współzałożycielami Rayem Youssefem i Arturem Schabackiem. Chociaż Shabak miał nadzieję na ponowne otwarcie strony, Youssef zalecił użytkownikom wycofanie środków z platformy i znalezienie nowego usługodawcy.

W połowie kwietnia Youssef ogłosił , że 88% zamrożonych kont zostało odblokowanych i ci użytkownicy mogą wypłacać środki z platformy. Jednak wielu oburzonych klientów napisało, że nadal nie mogą odzyskać swoich pieniędzy i oskarżyło Youssefa o oszustwo.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.