OpenOcean: nowy zdecentralizowany protokół agregacji

OpenOcean to pierwszy protokół agregacji transakcji kryptograficznych on-chain, który koncentruje się na wdrażaniu agregacji płynności na DEX i CEX.

Platforma jest pierwszym giełdą, która koncentruje się na wdrażaniu agregacji płynności na wielu zdecentralizowanych i scentralizowanych giełdach (DEX i CEX). Projekt powstał pod koniec 2019 roku, a jego pierwsza wersja online ukazała się we wrześniu 2020 roku.

Stosując protokół, użytkownicy mogą z łatwością wykonywać transakcje po optymalnej cenie z niskim poślizgiem za pomocą zoptymalizowanego inteligentnego algorytmu routingu. OpenOcean oferuje protokół, który jest bezpłatny dla indywidualnych użytkowników i może być używany przez każdego.

Oznacza to, że indywidualni inwestorzy uzyskują dostęp do większej płynności bez żadnych kosztów. Za zaawansowany niestandardowy interfejs użytkownika i realizację strategii inwestycyjnej OpenOcean pobierze opłatę od inwestorów instytucjonalnych. Platforma posiada token zarządzania OOE, który zapewnia posiadaczom prawa głosu w społeczności OpenOcean.

Ponadto użytkownicy OpenOcean DEX mogą korzystać z dotacji na ceny gazu i spadków cen zgodnie z ich przyszłą strategią. Zespół spodziewa się również podjęcia wstępnego programu wydobywania płynności po wydaniu OOE.

OpenOcean jest jednym z nowych uczestników, którzy chcą w jednym miejscu wspierać handel kryptowalutami o swobodnym przepływie w różnych sieciach. Protokół łączy w sobie wyrafinowany zestaw narzędzi i skalowalną architekturę, aby wykorzystać ich zdolności do agregacji płynności.

Platforma ma w swojej ofercie obsługę 4 sieci – ETH, BSC, ONT i TRON.

zródło:blockonomi.com

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.