OKX, Binance i Bybit uruchomiły handel Notcoin

Główne giełdy kryptowalut, w tym OKX, Bybit, Binance, Kucoin, Gate.io, Bitget i Bitfinex, uruchomiły handel Notcoin (NOT).

W momencie pisania tego tekstu, NOT mimo spadku ma się zaskakująco dobrze i handluje na poziomie 0,0075$. Niektórzy pesymiści obstawiali cenę 0,001 tuż po listingu.

NOT można było uzyskać bezpłatnie za pośrednictwem bota Telegramu za wykonanie zadań i klikanie na smartfonie.

O godzinie 14:00 rozpoczął się jednocześnie handel Notcoinem na giełdach kryptowalut OKX, Bybit, Binance, Kucoin, Gate.io, Bitget i Bitfinex. Do 14 maja użytkownicy mogli składać wnioski o wypłatę monet na scentralizowane platformy handlowe za pośrednictwem aplikacji Notcoin.

Według zespołu projektowego we wtorek wnioski o wypłatę zostały zamknięte i zostaną wznowione po listingu NOT. Jak powiedział współzałożyciel zespołu Open Builders, który uruchomił grę Notcoin, Alexander Plotvinov, ponad 2 miliony użytkowników złożyło wnioski o wypłatę na giełdy kryptowalut. Łączną liczbę użytkowników gry szacuje się na 35 milionów kont.

Wydobywanie monet zakończyło się 1 kwietnia po kilku miesiącach pracy bota Telegramu, z którego można było uzyskać NOT za darmo w ramach pewnego rodzaju pierwotnego wydobycia. W oczekiwaniu na umieszczenie na OKX Jumpstart użytkownicy mogli zarobić dodatkowe NOT poprzez staking. Całkowita pula nagród w Jumpstart przekroczyła 1,2 miliarda NOT.

Podobna akcja miała miejsce na Binance Launchpool. Teraz możesz otrzymać NOT za udział w kampaniach promocyjnych w aplikacji gry, wysyłając istniejące NOT do stakingu lub w ramach promocji stron trzecich. Na przykład OKX prowadzi kampanię „Handluj i zarabiaj”. Uczestnicy są zobowiązani do złożenia depozytu NOT w wysokości co najmniej 100 USDT i utrzymania go do końca promocji lub wykazania wolumenu obrotu na parze NOT/USDT w wysokości co najmniej 500 USDT.
Nagrody dla użytkowników – 10 000 NOT, zostaną przyznane w ciągu 30 dni od zakończenia promocji. Nagrody zostaną rozdane według kolejności zgłoszeń.

Również 16 maja wszyscy użytkownicy portfela Wallet wbudowanego w Telegram będą mogli bezpłatnie wysyłać Notcoin do kontaktów Telegramu, doładowywać swoje saldo i wymieniać NOT w parach na TON, USDT i BTC. 17 maja Notcoin zostanie dodany do rynku P2P. NOT można także kupić za pomocą karty bankowej, wypłacić ją (np. do TON Space) i zapłacić nią w niektórych usługach obsługujących Wallet Pay.

Comments (No)

Leave a Reply