Ogłoszono ICO pierwszej na świecie królewskiej kryptowaluty Crown Royale (Royl)

Ponad dwa miesiące przed królewskim ślubem księcia Harry’ego z Meghan Markle, ogłoszono ICO pierwszej na świecie królewskiej kryptowaluty. Nazwa kryptowaluty to Crown Royale (Royl). Połowa zebranych funduszy zostanie przekazana na cele charytatywne, a druga połowa zostanie wydana na specjalne wydanie magazynu „Crown and Country” poświęconego ślubowi.

Pomysł utworzenia ICO związanego ze ślubem należy do redaktora naczelnego magazynu Crown and Country Thomas’a Mace-Archer-Mills’a.

Chciałem stworzyć nowy i nowoczesny sposób, na to by ludzie na świecie czuli się częścią Królewskiego Ślubu, a jednocześnie byli w stanie zapewnić zainteresowanym stronom nie tylko udział w zdecentralizowanym projekcie, ale także odwołać się do ich zdolności finansowych w tworzeniu mechanizmu inwestycyjnego, takiego jak moneta Royl „- wyjaśnił.

Nie mając doświadczenia w branży kryptowalut, poprosił zespół ICO Rocket, aby pomógł mu w rozwiązaniu problemów, czyniąc z niego doradców projektu.

Jako wyłączni doradcy Royal Coin, jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem tej wyjątkowej zbiórki pieniędzy, aby uczcić królewski ślub, jedną z najbardziej oczekiwanych chwil w roku. Wpływy uzyskane z ICO będą przeznaczone na trzy organizacje charytatywne: Sentebale, The Invictus Games i The Royal Foundation „- powiedział Shahar Namer, dyrektor generalny The ICO Rocket.

Pierwsze dwie fundacje wymienione przez Namera zostały utworzone przez samego księcia Harry’ego. Sentebale pomaga dzieciom dotkniętym wirusem HIV w Lesoto i Botswanie, podczas gdy Invictus Games organizuje międzynarodowe, integracyjne wydarzenia sportowe dla rannych, rannych lub chorych członków służb mundurowych.

Organizatorzy ICO mają nadzieję, że będą mogli wymieniać kryptowalutę Royl na giełdach kryptowalut już w czerwcu. Czyli niedługo po zakończeniu Królewskiego Ślubu.

whitepaper

www.royalwedding.io

foto : https://www.royalwedding.io/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.