Nowe informacje od giełdy Coinroom

Na stronie giełdy kryptowalut Coinroom pojawiła się informacja o tym, że giełda złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości z opcją likwidacyjną spółki.

Wniosek złożono dwa dni temu tj. 5 sierpnia. Pismo którego skan widnieje poniżej, wymienia Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, Wydział Gospodarczy.

Nieaktywna giełda podała do wiadomości, że wszyscy wierzyciele zostali uwzględnieni w spisie wierzycieli. Kolejnych informacji należy się spodziewać niebawem.
Również na stronie Coinroom

Szanowni Klienci!

Po otrzymaniu dokumentacji od księgowego, przeanalizowaniu bazy danych, udało nam się przygotować i skompletować oraz złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości z opcją likwidacyjną majątku spółki. Na obecnym etapie nie otrzymaliśmy jeszcze sygnatury z XIII Wydziału Sądu Rejonowego w Warszawie przy ulicy Czerniakowskiej 100A. Wniosek został złożony 05.08.19r. Będziemy informować na stronie o otrzymanej sygnaturze sprawy oraz innych ewentualnych informacjach istotnych dla wierzycieli. Wszyscy wierzyciele zostali uwzględnieni w tzw. spisie wierzycieli
„.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.