Najstarsza brytyjska giełda kryptowalut delistuje Ethereum

Giełda kryptowalut Coinfloor ogłosiła, że ​​od 3 stycznia 2020 r., Czyli w 11. rocznicę uruchomienia sieci Bitcoin, zrezygnuje ze wsparcia Ethereum i skupi się wyłącznie na pierwszej kryptowalucie.

Giełda stwierdziła, że to rozwiązanie pozwoli mu zaoferować szerszy zakres usług dla Bitcoina przy jednoczesnym uproszczeniu wielu procesów.

W krótkim okresie naszym celem jest umocnienie naszej pozycji jako wiodącej brytyjskiej giełdy Bitcoin. W 2020 r. i później rozszerzymy naszą linię produktów, koncentrując się na długoterminowej wizji siebie jako wiodącego dostawcy usług finansowych wzmacniających gospodarkę Bitcoin ”.

Wypłaty będą dostępne po tej dacie, ale będą realizowane przy wyższych prowizjach.

W komentarzu dla CoinDesk, założyciel Coinfloor Obi Nvosu powiedział, że decyzja o wycofaniu się z handlu Ethereum była w dużej mierze spowodowana kłopotliwym wsparciem technicznym tej kryptowaluty o niskim popycie. Przypomniał również o oczekiwanych aktualizacjach platformy i przejściu na Ethereum 2.0, co może potrwać kilka lat.

Konieczne będzie zapewnienie niezbędnego wsparcia przy każdej aktualizacji. Ethereum wciąż ma wiele takich aktualizacji i zmian ”, powiedział Nvosu.

3 stycznia planowana jest także druga kampania Proof Of Keys , w ramach której użytkownicy są proszeni o wycofanie wszystkich swoich Bitcoinów z giełd. Celem jest wykazanie suwerenności monetarnej użytkowników Bitcoinów, wzmocnienie konsensusu sieci i potwierdzenie wypłacalności giełd.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.