Najlepszy kranik Bitcoin 2020

Kraniki Bitcoin to systemy płatności kryptowalut, które są witryną lub aplikacją, która nagradza użytkowników za różnego typu interakcje. Na przykład z reklamami itp.

Często się jednak zdarza, że takowe kraniki Bitcoin nie płacą i nasza wykonana praca idzie na marne.

Poniżej przedstawiamy w 100% pewny kranik Bitcoin.

FreeBitco.in

FreeBitco.in jest regularnie na najlepszych listach kraników Bitcoin, ponieważ ma jeden z najwyższych wskaźników wypłat. Powstał w 2013 roku na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Płatności nie są stałe i różnią się w zależności od użytkownika. Po pierwszej płatności, następne zadanie możesz rozpocząć po godzinie. W międyczasie masz możliwość zwiększenia liczby swoich satoshi w innych grach. Aby aktywować kran, musisz rzucić kostką.

Na stronie organizowane są loterie i konkursy, dzięki którym można wypłacić bezpłatne Satoshi. Witryna zapewnia również nagrodę za przyciągnięcie potencjalnych odbiorców za pomocą linków polecających. Płatności są dokonywane za pośrednictwem portfela kryptowalut, a wypłata środków zajmuje średnio jeden dzień.

https://freebitco.in/?r=37322641

UWAGA!!!

  1. Nie spodziewaj się, że będziesz w stanie zarobić 1 BTC za pomocą kraników. To raczej ciekawy i łatwy sposób na zdobycie pewnej porcji darmowego satoshi i sprawdzenie, jak to wszystko działa.

Artykuł polecany dla początkujących: Jak sprzedać BTC

Comments (No)

Leave a Reply