Na Litwie Bitcoina kupisz w kiosku

Sklepy Narvesen i kioski Lietuvos Spauda rozpoczynają sprzedaż kuponów Bitcoin, które można wymienić online.

Rebiton – dystrybutor kuponów BTC celowo wybrał sklepy Narvesen i kioski Lietuvos Spauda. To duże sieci sklepów z pozytywnym podejściem do kryptowalut, niezbędną grupą docelową.

Przede wszystkim ten projekt ma na celu uproszczenie możliwości kupowania Bitcoinów, nawet dla tych, którzy nigdy tego nie zrobili. Pomimo wciąż dość wysokiego poziomu spekulacji związanego z tą wirtualną walutą, teraz jest oczywiste, że będzie to niezbędna część zarówno globalnego systemu finansowego, jak i handlu internetowego” – powiedział w oświadczeniu Raimundas Asauskas, rzecznik Rebiton.

Vigintas Bartasevicius, szef Reitan Convenience Lithuania, który prowadzi sklepy Narvesen i kioski Lietuvos Spauda, stwierdził, że system handlu kuponami Bitcoin spełnia potrzeby młodego pokolenia.

Kupon można kupić za 50, 100 lub 999 euro.

Kupujący nie będzie potrzebować żadnego dokumentu tożsamości ani żadnych innych dokumentów, aby wymienić kwotę euro z kuponu Rebiton na Bitcoiny. Będą musieli jedynie podać swój adres e-mail i adres swojego portfela kryptowalut, do którego zostanie przesłana zakupiona kryptowaluta.

Aktualny wykres BTC/USD giełdy BITSTAMP

Comments (No)

Leave a Reply