Mistrz UFC Conor McGregor zostaje ambasadorem platformy Tiger.Trade

Mistrz wagi piórkowej UFC – Conor McGregor został ambasadorem ekosystemu Tiger.Trade. Informację tę ujawnili przedstawiciele firmy. Sam McGregor swój nowy status skomentował w następujący sposób:

Jestem biznesmenem, więc zawsze szukam sposobów na poszerzenie swojego imperium. Zdecydowałem się zostać ambasadorem Tiger.Trade, ponieważ ich produkty są łatwe w użyciu i dają traderom wszystkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu.

Victor Mangazeev, założyciel Tiger.Trade, powiedział, że to nie przypadek, iż platforma wybrała McGregora na swojego ambasadora:

Już nie raz został mistrzem UFC i wykazał się poświęceniem, odwagą i pasją. Są to cechy, których traderzy potrzebują podczas rynku niedźwiedzia, gdy globalna gospodarka pozostaje niezwykle zmienna.

Firma jest przekonana, że współpraca będzie korzystna dla obu stron, ponieważ Tiger.Trade planuje zorganizować IEO we wrześniu.

Co to jest Tiger.Trade?

Tiger.Trade to szwajcarska platforma do handlu kryptowalutami, akcjami, kontraktami terminowymi i opcjami. Produkt jest zintegrowany z rynkiem Forex oraz giełdami Binance, BitMEX, Bybit, FTX, Deribit i HitBTC.

Ekosystem Tiger.Trade obejmuje mobilną aplikację Tiger.Trade Copy, a także terminale handlowe dla systemów Windows i macOS. Jak podaje firma, liczba użytkowników Tiger.Trade sięga 175 tysięcy, natomiast miesięczny wolumen przekracza 6 mld USD.

Przypominamy, że Tiger.Trade uruchomił swoją aplikację do copy tradingu w grudniu 2021 roku.

Comments (No)

Leave a Reply