Mina Protocol i Raydium ze wzrostami o kilkadziesiąt procent po ogłoszeniu listingu na Binance

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła dziś notowanie tokenów dla dwóch projektów. Są to Raydium i Mina Protocol.

10 sierpnia o godzinie 07:00 Binance rozpocznie handel na Mina (MINA) i Raydium (RAY) w parach MINA / BTC, MINA / BNB, MINA / BUSD, MINA / USDT, RAY / BNB, RAY / BUSD i RAY / USDT. Tokeny zostaną dodane do „Strefy Innowacji”, do której dostęp jest możliwy po wyrażeniu przez użytkownika zgody na ryzyko. Klienci mogą już dokonywać wpłat, a wypłaty będą dostępne 24 godziny po rozpoczęciu handlu.

Mina Protocol jest opisywany przez jego twórców jako najlżejszy blockchain na świecie i koncentruje się na zwiększeniu wydajności zdecentralizowanych aplikacji. Rozmiar sieci Miny wynosi w danym momencie około 22 KB. W ramach projektu przeprowadzono pierwszą ofertę publiczną na platformie Coinlist, pozyskując około 48 milionów dolarów.

Raydium opracowuje protokół automatycznego tworzenia rynku i dostarczania płynności na blockchainie Solana dla zdecentralizowanej giełdy Serum. W przeciwieństwie do innych AMM, Raydium współpracuje z centralną księgą zleceń limitowanych Serum, dzięki czemu dostawcy płynności mogą uczestniczyć w transakcjach użytkowników.

Oba tokeny zwiększyły swoją wartość o 50% po dzisiejszym ogłoszeniu Binance, ale nadal są notowane znacznie poniżej swoich ostatnich maksimów. MINA jest jednak o 1200% wyżej od początkowej ceny na Coinlist.

Comments (No)

Leave a Reply