Miliony bitcoinów przeszły w „silne ręce”

W ostatnich dniach miliony bitcoinów zmieniły właściciela, przechodząc od „słabych rąk” inwestorów do „silnych rąk”. Według użytkownika Twittera Bitcoin Jack ich liczba może wynosić kilka milionów.

W związku z tym Bitcoin Jack zastanawia się, jak można wierzyć w niedźwiedzi nastrój BTC przy ograniczonych emisjach.

Użytkownik pokazał również wykres z bieżącym wolumenem transakcji BTC w sieci: od grudnia 2018 r. nie było tak dużej liczby bitcoinów w ciągu jednego dnia. Szczyt nastąpił w dniu upadku 12 marca, a następnie w sieci sprzedano ponad 562 000 BTC w ciągu 24 godzin.

Prawdopodobnie to właśnie duża zmienność rynku krypto i ogromna presja na sprzedających spowodowały tak ogromne obroty. I w tym momencie bitcoiny uwolnione z weak hands zostały odebrane przez strong hands.

Według Bitcoina Jacka, ci ostatni, rozumiejąc perspektywy głównej kryptowaluty, najprawdopodobniej sprzedadzą swoje aktywa w przyszłości. Do tego czasu cena na pewno znacznie wzrośnie.

Nie ma powodu wątpić w hipotezę Bitcoin Jacka, ponieważ zdarzyło się to więcej niż jeden raz. Ponadto nie zapominajmy, że po załamaniu 13 marca cena BTC wzrosła, co prawda nieznacznie, ale S&P 500 nadal spadał przez kolejne 10 dni.

Prawdopodobnie kryptoanalityk sugeruje, że wieloryby nie tylko pozostały przy swoich bitcoinach, ale także były w stanie powiększyć swoje zasoby, wykorzystując doświadczenie i panikę na rynku.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.