Mike Novogratz żałuje, że nie zainwestował na czas w projekt Telegram Open Network (TON)

Szef Galaxy Digital, Mike Novogratz żałuje, że nie zainwestował na czas w projekt Telegram Open Network (TON). Stwierdził to w wywiadzie dla The Block.

Novograts powiedział, że niezdecydowanie nie pozwoliło mu zostać jednym z uczestników ICO TON:

„Próbowałem wejść później. Wszyscy moi ludzie nie inwestowali. Ich White paper był okropny. Ale pewnego dnia obudziłem się i pomyślałem: „Poczekaj chwilę. Co ja robię? Posiadają światowej klasy CEO, 225 milionów użytkowników. Kogo obchodzi ten White Paper? Wszystko to jest open source, możesz po prostu skopiować i wkleić dokument innego projektu”.

Według Novogratza, organizatorzy ICO TON wiele razy próbowali go przyciągnąć do projektu, ale kiedy zmienił zdanie, było już za późno.

Uznałem to za zabawne. Po raz pierwszy poczułem, że przemysł kryptograficzny się rozrósł”.

Szef Galaxy Digital był zszokowany niskim kosztem oferty podczas ICO:

Jednocześnie Novogratz wyraził sceptycyzm wobec nowych projektów ze względu na ich długi rozwój i brak bazy użytkowników.

Novogratz był jednym z pierwszych inwestorów w projekt Cosmos, ale sprzedał wszystkie tokeny po 50-krotnym zwrocie wartości inwestycji.

Wcześniej twórca Ethereum Vitalik Buterin wyraził wątpliwości dotyczące przyszłości TON i powiedział, że programiści będą musieli wykonać „dużo pracy w dziedzinie testów technicznych i publicznych”.

Przypomnijmy, że na początku miesiąca Telegram uruchomił przeglądarkę blockchain dla TON i oprogramowanie dla węzłów.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.