MicroStrategy wykorzystuje załamanie rynku krypto i zwiększa inwestycje

Czy to czas na zakupy?

Wielu członków społeczności kryptowalut poszło za przykładem organizacji i wykorzystało spadek BTC do zakupów.

Kryptowaluta straciła na wartości w związku z wprowadzeniem nowych zakazów regulacyjnych na rynku aktywów cyfrowych w Chinach. Na tle spadku kursu bitcoinów członkowie społeczności kryptowalut podzielili się swoimi prognozami dotyczącymi BTC.

Analityk PlanB jest przekonany, że obecna korekta to tylko chwilowy odpoczynek przed dalszym wzrostem kryptowaluty. Wskazują na to, jego zdaniem, sygnały z jego modelu prognostycznego S2F.

 

Znany trader w społeczności kryptowalutowej prowadzący mikroblog pod pseudonimem The Moon uważa z kolei, że obecna korekta bitcoina będzie ostatnim przystankiem przed szarpnięciem BTC do poziomu 100 tys. $.

 

W międzyczasie jeden z najbardziej znanych inwestorów bitcoinowych, MicroStrategy, wykorzystał spadek kryptowaluty do zakupów. Prezes organizacji Michael Sailor napisał na swoim mikroblogu o zakupie 229 BTC. Łączna liczba bitcoinów, którymi dysponowała firma, wyniosła 92 079.

Inni znani członkowie społeczności kryptowalut, w tym analityk Lark Davis , również skorzystali ze spadku ceny BTC i postanowili „wybrać się na zakupy.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.