Microsoft wybrał mało znany projekt NOIA do swojego programu

Microsoft wybrał NOIA Network do swojego programu „FastTrack, projekt ma mieć udział w rynku chmurowym giganta technologicznego.

NOIA jest to publiczne oprogramowanie internetowe wykorzystujące dostępną przepustowość z gospodarstw domowych i centrów danych zlokalizowanych na całym świecie. Tworzy szeroko rozpowszechnioną i zdecentralizowaną warstwę infrastruktury internetowej, aby radykalnie poprawić sposób dostarczania treści internetowych w sieci.

Dołączenie do programu FastTrack w tym tygodniu daje dostęp do sieci inżynierom Microsoft Azure w celu uzyskania pomocy przy wdrażaniu i rozwoju.

NOIA ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa, niezawodności i szybkości w publicznym Internecie za pośrednictwem systemu sieciowego opartego na blockchain. Rozwiązanie NOIA działa w oparciu o publiczny Internet. Jego token, znany jako Decentralized Autonomous Routing Protocol (DARP), zasila ten system sieciowy.

Microsoft twierdzi, że spodziewa się dodać platformę NOIA do platformy handlowej firmy. Wprowadzenie w wolnym tempie ułatwi łączenie się z globalną bazą klientów firmy Microsoft w celu generowania nowych potencjalnych klientów oraz zwiększania przepustowości sieci i wpływu na rynek.

„Klienci NOIA powinni mieć świadomość, że otrzymują najlepsze rozwiązania na platformie Azure i w witrynie Azure Marketplace. Dzięki platformie NOIA na platformie Azure, klienci na całym świecie będą korzystać z technologii i rozwiązań nowej generacji NOIA, do których dostęp i korzystanie z nich jest możliwe za pomocą zaledwie kilku kliknięć”. Powiedział Tibbs Pereira, główny kierownik PM w Microsoft Azure FastTrack.

zródło: coindesk