Mercuryo oferuje zakup kartą w portfelu Trust Wallet

Użytkownicy Trust Wallet będą mieli teraz kolejną możliwość zakupu kryptowalut za pomocą karty płatniczej. Stało się to możliwe dzięki współpracy z Mercuryo, dostawcy płatności, który współpracuje z szeroką gamą przedsiębiorstw kryptowalutowych.

Mercuryo oferuje nie tylko niską opłatę za używanie kart, ale także dużą listę walut fiducjarnych. Klienci mogą zdecydować się na zakup kryptowaluty bezpośrednio w USD, EUR, GBP, RUB, UAH, JPY, TRY, KRW, ARS i IDR bez opłat za przewalutowanie. Wiele z tych walut było wcześniej niedostępnych dla użytkowników Trust Wallet.

„Umożliwienie obsługi większej liczby walut fiat jest niezbędne do masowego przyjęcia kryptowalut. Łatwiejsze wdrażanie, lepszy zasięg obsługiwanych krajów oraz szerszy wybór zasobów zapewniają każdemu użytkownikowi Trust Wallet swobodę wyboru waluty, którą chce posiadać”, jak wyjaśnił Viktor Radchenko, założyciel i dyrektor generalny Trust Wallet.

Trust Wallet to zdecentralizowana aplikacja portfela mobilnego z łatwym i intuicyjnym interfejsem i wysokim poziomem ochrony danych stworzona w celu ułatwienia korzystania z kryptowalut dla klientów o każdym stopniu wiedzy na tematy blockchain’owe.

Trust Wallet to portfel do wysyłania, odbierania i przechowywania zasobów cyfrowych, wraz z wbudowaną przeglądarką zdecentralizowanych aplikacji (dApps), jednocześnie umożliwiający handel kryptograficzny bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Natywne wsparcie Trust Wallet na Binance, dużej i popularnej zdecentralizowanej giełdzie (DEX), pozwala użytkownikom handlować krypto bezpośrednio na platformie, zachowując pełną kontrolę nad swoimi cyfrowymi zasobami.

Rosnącą popularność Mercuryo wśród giełd i portfeli kryptowalut jest wynikiem tego, że każda giełda lub portfel kryptowalut chciałaby udostępnić swoim użytkownikom jak najprostszy sposób na pozyskanie cyfrowych aktywów za pomocą karty kredytowej / debetowej.

Strategią Mercuryo jest zbudowanie łatwego dostępu do świata kryptowaluty, a ta zasada jest zgodna z wizją Trust Wallet. Bramka płatnicza Mercuryo jest już skutecznie zintegrowana z Bitfinex, LATOKEN, BitForex, OKEx i kilkoma innymi platformami kryptograficznymi.

Tu pobierzesz TrustWallet

Zródło: eng.ambcrypto.com

Zródło: Mecuryo.io

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.