Serwis streamingowy Loco ogłasza partnerstwo z Avalanche

Loco i Avalanche

Indyjski pionier streamingu Loco, ogłosił partnerstwo z platformą Avalanche.

Platforma uruchomi nową podsieć opartą na blockchainie. Posiadacze NFT z Loco Legends będą mogli swobodnie wymieniać tokeny na inne aktywa cyfrowe.

Loco otrzyma również wsparcie od Ava Labs w ramach programu Multiverse.  Platforma stanie się częścią rozległego ekosystemu Avalanche Multiverse, zapewniając swoim odbiorcom dostęp do produktów Web 3.

Dążymy do zapewnienia użytkownikom niezawodnej i bezpiecznej usługi przechowywania, kupowania i sprzedawania zasobów cyfrowych, zapewniając, że doświadczenie użytkownika jest zarówno proste, jak i przyjemne”.

Pierwsze co zwraca uwagę jest to Loco Legends. Jest to metaverse gier z platformy streamingowej, w której przedmioty kolekcjonerskie są dostępne dla użytkowników.

Po nawiązaniu współpracy z Avalanche te NFT będą dostępne na wolnym rynku. Właściciele będą mogli swobodnie wymieniać je na inne tokeny lub sprzedawać za kryptowalutę.

Loco otrzyma wsparcie w ramach programu Avalanche Multiverse. Ma na celu rozwój nowych produktów Web 3 z witryny, a także uruchomienie oddzielnego rynku.

Dla Avalanche transakcja była kolejnym narzędziem do rozszerzenia działalności w Azji. Biorąc pod uwagę, że prognozowana liczba widzów serwisów streamingowych w Indiach do 2025 roku sięgnie 85 milionów osób, jest to krok więcej niż uzasadniony.

Do końca stycznia tego roku aplikację Loco pobrano już ponad 10 milionów razy. Ponadto strona nawiązała współpracę z takimi producentami gier, jak Activision i Riot Games.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.