Linkedin zakazuje reklam ICO i kryptowalut

Serwis internetowy umożliwiający tworzenie swojej sieci zawodowej LinkedIn, zakazał reklam związanych z ICO i kryptowalut. Na wzór innych dużych sieci społecznościowych i firm internetowych, takich jak Facebook , Twitter, Snapchat i Google .

W tym samym czasie, Microsoft, który posiada prawa komercyjne do Linkedin, nie zastosował jeszcze tych samych ograniczeń w swoich innych usługach – informuje The Independent.

RABAC (Russian Association of Blockchain and Cryptocurrencies) wraz z podobnymi organizacjami w Chinach i Korei Południowej przygotowuje wspólny proces przeciwko kilku gigantom internetowym, które kontynuują walkę z kryptowalutami i ICO.

Prezes RABAC Yuri Pripachkin uważa, że ​​firmy te faktycznie uniemożliwiają potencjalnym inwestorom uzyskanie dostępu do potrzebnych im informacji.

„Te kroki są częścią porozumienia zmierzającego do zahamowania rozwoju branży” – mówi Pripachkin.

Do FB, Twitter’a, Snapchat’a i Google dołączył Microsoft. Czy to oznacza zmowę największych marek w internecie? Czy to znaczy, że chcą zniszczyć rynek kryptowalut? Tego nie wiemy. Wiele głosów w internecie twoerdzi, że jest to celowe działanie ponieważ już niebawem te marki wyemitują swoje tokeny.

Naszym zdaniem jest to bardzo prawdopodobne.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.