Likwidator giełdy Cryptopia potwierdza, że ​​rozpoczyna zbieranie danych do zwrotu pieniędzy

Cryptopia zwróci środki użytkownikom?

Firma audytorska Grant Thornton, która likwiduje nieistniejącą już giełdę kryptowalut Cryptopia, potwierdziła dziś autentyczność wiadomości e-mail wysyłanych do użytkowników w imieniu platformy handlowej. Zawierają zaproszenie do rejestracji w portalu, za pośrednictwem którego będą zbierane wnioski o zwrot pieniędzy.

„W ciągu ostatnich kilku dni powinieneś otrzymać wiadomość e-mail od no-Reply @ cryptopia [.] Co.nz, aby zarejestrować się na portalu zgłoszeń Cryptopia. Oznacza to uruchomienie portalu w celu rozpoczęcia procesu zwracania własności właścicielom kont. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zarejestrować się jako właściciel konta ”- pisze Grant Thornton.

Firma zauważa również, że musi wysyłać dużą liczbę e-maili, więc będą one nadal docierać do użytkowników w tym tygodniu. Wcześniej informowano, że 960 000 klientów miało saldo niezerowe na zamknięciu giełdy i mogło kwalifikować się do płatności.

Użytkownicy nadal napotykają na trudności w procesie rejestracji na portalu ze względu na zadawane przez firmę pytania dotyczące ich aktywności na giełdzie. Odkąd Cryptopia została zamknięta przez prawie dwa lata, wielu nie pamięta odpowiedzi. Inni twierdzą, że udzielili poprawnych odpowiedzi, ale ich konta również zostały zablokowane po trzech próbach wejścia.

Comments (No)

Leave a Reply