Kzcash (KZC) na Bitbay

Kryptowaluta z Kazachstanu zrobiła niemałe zamieszanie w minionym tygodniu na rynku kryptowalut w Polsce. Największa giełda w Polsce BitBay postanowiła dodać ją do swojej oferty. W związku z dużym zainteresowaniem tą kryptowalutą przybliżamy nieco jej charakterystykę.

Kryptowaluta Kzcash na pierwszy rzut oka bardzo przypomina Dash. Stworzona jest na algorytmie x11. Całkowita liczba Kzcash (KZC) to 18 000 000 może być „wabikiem” na nowych inwestorów . By zostać Masternode Kzcash (KZC) musimy posiadać 1000 (KZC), w zamian developerzy wynagrodzą nas 16$ dziennie. Do tej pory Kzcash można było kupić/sprzedać na mało popularnej giełdzie BTC-Alpha.

Kzcash posiada portfele na sysetmach Windows, Linux i IOS.

KZCASH ma wiele niekwestionowanych zalet:
– Niezawodny i niesamowicie szybki (dzięki pracy Masternodes) blockchain.
– Bardzo niskie prowizje od transakcji (mniej niż 0,0001 KZC)
– Walory geograficzne i polityczne Kazachstanu, jako kraju podstawowego uruchomienia projektu. (centrum kontynentu, ważny węzeł „Wielkiego Jedwabnego Szlaku”, promocja innowacji)
– Atrakcyjność inwestycyjna – Masternodes przynoszą pasywny dochód swoim właścicielom od 15.02.2018 według monitoringu masternodes.online 104% w KZC.
– Elastyczność i efektywność zespołu – zespół wdraża najlepsze osiągnięcia branży blockchain

Plan marketingowy Kzcash

Łącznie w planie marketingowym jest budżet w wysokości 1,100 000 KZC
Wdrażając ten plan, zespół dąży do osiągnięcia następujących wskaźników do końca 2018 roku:
1. Liczba aktywnych użytkowników KZC – 200 000
2. Liczba organizacji przyjmujących do zapłaty lub wymiany KZC – 10.000
3. Liczba aktywnych masternode w sieci – 1000.
4. Średni dzienny obrót w przeliczeniu na KZC – 30 000 000 USD

Wielu użytkowników giełdy BitBay w Polsce nie kryło swojego zaskoczenia dodaniem KZcash uważając, że jest to nic nie warta kryptowaluta. Jednak mogą się oni mylić, ponieważ mała liczba tokenów oraz bardzo szybko rozwijający się projekt oraz dobry marketing mogą zrobić z KZcash’a kryptowalutę, która może się okazać dużo więcej wartą niż wielu sądzi.

Kzcash „wystrzelił” w górę po dodaniu go do indeksu giełdy BITBAY 9 marca 2018 roku. Jego wartość w szczytowym momencie osiągnęła 7$. Paradoksalnie, wbrew opinii wielu, Kzcash może się okazać doskonałym wyborem zespołu BitBay. Pożyjemy zobaczymy 🙂

 

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.