Kyber Network stake’uje już ponad 17 milionów USD dzień po uruchomieniu

„Staking pools” Kyber Network blokują obecnie ponad 17 milionów dolarów w funduszach użytkowników, potwierdzając tym samym wydajność aplikacji i solidne fundamenty długoterminowe dla firmy.

Dzień po uruchomieniu Katalyst w puli Kyber Network zgromadzono ponad 17 mln USD środków użytkowników. Nastąpiła także aktualizacja sieci, która zachęca użytkowników do uczestnictwa w zdecentralizowanym protokole zarządzania KyberDAO (wprowadzonym również 7 lipca).

Loi Luu, założyciel Kybera, napisał na twisterze:

Biorąc pod uwagę dotychczasowe wzrosty, prawdopodobieństwo dalszych wzrostów w weekend jest bardzo możliwe. Tokeny DeFi są obecnie warte ponad 1,25 procent całego rynku kryptowalut.

Mimo to KNC czeka jeszcze długa droga, zanim jej pula udziałów zbliży się do Compound lub MakerDAO.

65 procent wszystkich opłat na Katalyst zostanie przeznaczone na Staking Rewards, 30 procent na rabaty rezerwowe za rezerwy cen Fed (FPR). Pozostałe 5 procent jest przeznaczone na zakup tokenów KNC i spalenie ich przy użyciu kanałów cenowych Chainlink.

Parametry te można zmienić w ankietach użytkowników na KyberDAO. Do wypełnienia anakiety trzeba posiadać natywny token KNC.

Ponad 80 różnych tokenów i 100 zintegrowanych projektów, takich jak smartfon HTC Exodus i narzędzia DeFi, takie jak Set Protocol i Melon, używają zarówno protokołu, jak i KNC do zarządzania siecią i pozyskiwania nowych użytkowników.

Kyber jest protokołem płynności w łańcuchu, który pozwala na zintegrowanie zdecentralizowanych wymian tokenów z dowolną aplikacją, umożliwiając płynną wymianę wartości między wszystkimi stronami w ekosystemie.

Kyber był jednym z największych ICO w 2017 r. – zebrał 60 milionów dolarów w niecały dzień.

Aplikacje w zakresie zdecentralizowanego finansowania (DeFi) gwałtownie rosną zarówno pod względem ceny , jak i aktywności użytkowników. Obserwatorzy branży wierzą, że trwające szaleństwo DeFi przyniesie kolejny boom na kryptowaluty.

zródło: https://cryptoslate.com/

foto: Kyber.org

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.