Kryptowaluty – podsumowanie 2019

Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem 2019 roku w świecie kryptowalut. Materiał podzieliłem na 4 części. W każdej z nich omawiam zmiany jakie się dokonały w 18 największych projektach na rynku.

W tej części omawiam zmiany cen poszczególnych projektów oraz pokazuje na wykresach, które z projektów okazały się zyskowne. Przedstawiam również kapitalizacje rynkową jak i rzeczywistą wraz z wprowadzeniem co dokładnie one wskazują. Warto tutaj również skupić swoją uwagę na wskaźniku MVRV oraz jego wpływie na wycenę projektu.

W drugiej części pokazuje zmiany jakie zaszły w liczbie aktywnych adresów, dodatkowo sygnalizuje o zmianie liczby adresów przechowujących środki o wartości przynajmniej 10 USD oraz liczbie adresów na jakich znajdziemy środki o wartości co najmniej 1M USD. Omawiam również jak się zmieniał rozmiar bloku w poszczególnych projektach.

Zmiana wskaźników ekonomicznych na przestrzeni 2019 roku jest tematem trzeciej części tego materiału. Omówiłem tutaj takie zagadnienia jak: liczba transakcji, liczba transferów oraz mediana opłat w danej sieci.

Czwarta część podsumowania to przedstawienie zmian dla takich wielkości jak: Hash Rate, sumaryczna wartość opłat w danej sieci jak i zmiany w wysokości wynagrodzeń górników w przypadku projektów opartych o Proof of Work.

Zapraszam do zapoznania się z materiałem na platformie YouTube i przedstawienia własnych opinii.

Pomagam inwestorom analizować i rozumieć kryptowaluty, zapraszam do odwiedzania strony CryptoDev.TV gdzie znajdziesz analizy, raporty i projekty blockchain.

Comments (No)

Leave a Reply