Kraken: Bitcoin może do końca kwietnia być warty około 90000 $, a Ether powyżej 15000 $ do końca hossy

Analitycy z giełdy kryptowalut Kraken ujawnili kolejną wersję swojego miesięcznego raportu o stanie rynku.

Zgodnie z ich obserwacjami, bieżący miesiąc był jednym z najbardziej udanych dla Bitcoin i Ethereum w historii, jednak pierwsza kryptowaluta może nadal stracić około 10000-15000 USD, by potem kontynuować wzrosty.

BTC zakończyło marzec z 30% wzrostem, dodając tym samym ponad 10% przez sześć miesięcy z rzędu. Ponieważ kwiecień był średnio drugim najlepszym miesiącem dla kryptowalut, inwestorzy mogą spodziewać się ponownego wzrostu BTC i stworzenia najdłuższej passy od czasu jego powstania”- czytamy w raporcie.

Z tego wpisu dowiesz się jak i gdzie sprzedać bitcoina

Średnio cena bitcoina w kwietniu wzrosła o 51%, co w porównaniu z poziomami z początku miesiąca daje docelową wartość około 90 000 USD. Ether, zgodnie z obserwacjami Krakena, znajduje się między dwoma ważnymi poziomami od 1462 USD do USD. 2695, a złamanie tego drugiego będzie „poważnym sprawdzianem”.

Opierając się na krzywych regresji logarytmicznej, aby wykryć potencjalny szczyt ETH podczas bieżącego cyklu, analitycy dochodzą do wniosku, że jeśli historia się powtórzy, ETH może wzrosnąć o kolejne 700% z poziomu z końca marca do maksimum 15 238 USD. W scenariuszu kapitalizacja drugiej co do wielkości kryptowaluty powinna wzrosnąć do 1,7 biliona dolarów.

Podczas gdy analitycy giełdy Kraken są generalnie byczy, przyznają, że ceny mogą nadal odbijać. Tak więc wsparcie dla hossy bitcoin jest tworzone z 20-tygodniowych wykładniczych i prostych średnich kroczących. W poprzednich cyklach obie te linie były testowane przed wznowieniem wzrostu.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​obie linie rosły od początku roku, w wyniku czego skala potencjalnej korekty zmniejszyła się z 29-36% do 17-25%. Innymi słowy, analitycy Krakena przyznają możliwość spadku ceny bitcoina do 45 000 USD. W przypadku ETH spadek może zakończyć się na trzycyfrowym poziomie, jeśli niedźwiedziom uda się przebić wspomniane wsparcie w wysokości 1462 USD. , Analitycy Kraken przyznają, że cena kryptowaluty może spaść o ponad 50%.

Link do raportu Kraken.

Comments (No)

Leave a Reply