KOT W WORKU KRYPTOWALUT czyli czego nie mówi się o botach do gry na kryptowalutach

 

UWAGA! Artykuł zawiera lokowanie produktu

Temat kryptowalut, choć przez niektórych uważany za ciemną stronę mocy, zyskuje na popularności. Z dnia na dzień wzrasta zainteresowanie wirtualną monetą, a co za tym idzie pojawiają się coraz to nowe narzędzia wspierania graczy na kryptogiełdach. W Internecie znajdziemy mnóstwo ofert promujących ustawienia do automatów, które w łatwy i szybki sposób – jak zapewniają sprzedawcy – pozwolą zwiększyć saldo konta. Czy rzeczywiście istnieją ustawienia, które pomnożą wielokrotnie to co zainwestowaliśmy, a może to tylko zwykły produkt marketingowy?

 

STATYSTYKI ( I ZYSKI) NA WODZIE PISANE

Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kryptowalutami, obietnica szybkiego zysku jest niczym lep na muchy. Osoby handlujące ustawieniami wiedzą jakich słów użyć, aby przyciągnąć uwagę świeżo upieczonych kryptograczy. Wiadomo również, że usługa zapewniająca duże zyski nie może być tania. Każdy jest tego świadomy, więc potencjalnych zainteresowanych nie odstraszy cena podawana w kilku tysiącach złotych. Droga inwestycja, która jednak nie gwarantuje nam skuteczności. Dokonując zakupu ustawień od osób prywatnych nie mamy pewności czy statystki, na których zostały one oparte będą powtarzalne w przyszłości, a przede wszystkim czy nie są one sfałszowane. „Nie ma jednego, idealnego ustawienia, które w magiczny sposób rozmnoży nasze bitcoiny. Ruch na giełdzie kryptowalut jest bardzo dynamiczny, tak samo jak na tradycyjnej giełdzie papierów wartościowych, ustawienia powinny być zatem automatycznie aktualizowane” – tłumaczy Bartosz Zapiór, specjalista ds. rynków finansowych. „Decydując się na zakup ustawień z niepewnego źródła, to tak jakbyśmy kupowali kota w worku” – dodaje Bartosz Zapiór.

 

POTRZEBA MATKĄ WYNALAZKÓW

Czy, aby nie stracić i nie dać się oszukać, pozostaje nam jedynie samemu analizować wzrosty i spadki na giełdzie? Poświęcać każdą wolną chwilę na śledzenie ofert kupna i sprzedaży kryptowalut? „Każdy kto inwestuje swoje pieniądze na giełdzie czy to tradycyjnej czy krypto, powinien wiedzieć, że aby zyskać trzeba być cierpliwym i czasem zwyczajnie mieć szczęście, aby w odpowiednim momencie kupić lub sprzedać. Wiążę się to oczywiście z nieustannym sprawdzaniem notowań na giełdzie” mówi B. Zapiór. „Żyjemy jednak w czasach, gdzie większość czynności możemy sobie znacznie ułatwić. Tak powstały m.in. boty czyli automaty do wystawiania i wycofywania ofert z kryptogiełdy” – dodaje. W wyborze odpowiedniego automatu powinniśmy być jednak również ostrożni. Podobnie jak z ustawieniami, nie każdy bot może spełniać w stu procentach swoje zadanie. „Nie wystarczy bowiem, że automat sam będzie „handlował” naszymi walutami. Taka podstawowa wersja automatu służąca jedynie do tego to wbrew pozorom narządzie dla wytrawnych graczy, którzy wiedzą jak poprawnie ustawić wskaźniki i reagują w odpowiednich momentach” – mówi Łukasz Kozłowski, CTO devSolutions. Istotne jest zatem, aby prześledzić rynek oferujący boty i wybrać ten, który sprosta naszym

wymaganiom lub postawić na system, który łączy w sobie wiele funkcji sprawdzających się zarówno u osób początkujących, jak i u doświadczonych traderów.

Jedynym, jak na razie na polskim rynku, tak rozbudowanym i innowacyjnym narzędziem jest AutoInvestor (AI). Idea stworzenia tego produktu powstała spontanicznie, z chęci ułatwienia procesu tradingu na giełdzie. „Jego ostateczna funkcjonalność to jednak roczna analiza zapotrzebowania rynku, niezliczona ilość godzin rozmów z traderami i przedstawicielami giełd oraz ponad półroczna praca zespołu developerów” – dodaje Łukasz Kozłowski. Warto nadmienić, że partnerem AI jest giełda BitBay.

 

BEZPIECZEŃSTWO, WSPARCIE, INNOWACJA

AutoInvestor to przede wszystkim bezpieczeństwo i odpowiednia ochrona danych zgodna z obowiązującymi normami. Intuicyjny layout czyni go programem niezwykle łatwym w obsłudze, pomimo zaawansowanych opcji, którymi dysponuje. Użytkownicy dodatkowo otrzymują system przyjaznego wsparcia od doświadczonych traderów i developerów poprzez rozbudowany dział FAQ, filmy instruktażowe na YT, aktywne grupy na FB oraz kanał w aplikacji Telegram.

To idealne narzędzie dla osób zaczynających przygodę z kryptowalutami oraz dla wytrawnych graczy. Z jednej strony pozwala osiągać możliwie optymalne wyniki – dzięki funkcji rankingu traiderów korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych graczy. Taka opcja eliminuje potrzebę zakupu ustawień z zewnątrz. AutoInvestor posiada wbudowaną funkcję „kopiowania ustawień”, które są automatycznie aktualizowane. Z drugiej strony AI stanowi idealne uzupełnienie strategii inwestycyjnej. Oszczędza czas i odciąża psychicznie użytkowników, którzy nie muszą przez cały dzień śledzić wykresów kursów.

„W porównaniu do automatów, AutoInvestor to system oparty na najnowszych technologiach programistycznych. Przekłada się to na sprawność składania zleceń, zapewnia kontrolę sytuacji na giełdzie, ograniczenie awaryjności aplikacji oraz zapewnienie wysokiej dostępności usługi” – tłumaczy Łukasz Kozłowski. Został zaprojektowany tak, aby użytkownik miał możliwość wyboru opcji, z których będzie korzystał – program oferuje trzy pakiety: Basic, Standard, Premium w formie abonamentów miesięcznych.

AutoInvestor jest złotym środkiem pomiędzy niepewnymi automatami i ustawieniami a samodzielną, żmudną grą na kryptogiełdach.

 

 

AutoInvestor.io to produkt stworzony przez firmę devSolutions – dynamiczna firma z branży IT nastawiona na tworzenie innowacyjnych systemów informatycznych.
Partnerem AutoInvestor.io jest BitBay.

Kontakt:marketing (małpka) devsolutions.io