Komunikat BitBay w sprawie wypowiedzenia umowy Igoria Trade S.A. przez bank BOŚ

Wczoraj otrzymaliśmy informację, że obsługującemu nas operatorowi płatności (Igoria Trade S.A.) bank BOŚ wypowiedział umowę o świadczenie usług. Negocjacje są nadal prowadzone. Pomimo tej sytuacji, nasi użytkownicy nie mają powodów do zmartwień. Nie przewidujemy większych utrudnień w korzystaniu z platformy. Znając specyfikę polskiego rynku, byliśmy przygotowani na taką ewentualność i uruchomienie alternatywnych rachunków.

Środki naszych użytkowników są bezpieczne, trzymane na niezależnych rachunkach bankowych, do których nie ma dostępu ani z poziomu platformy, ani operatora, który nas w danym regionie obsługuje. Obecna sytuacja nie będzie miała wypływu na naszą płynność.

W przypadku nieprzedłużenia przez bank umowy operatorowi płatności, w przyszłym tygodniu zostaną uruchomione nowe rachunki. Z przyczyn technicznych może wystąpić kilkudniowa przerwa w obsłudze przelewów bankowych. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby czas ten maksymalnie skrócić. Prosimy o Waszą wyrozumiałość. W tym czasie dostępne będą nasze dotychczasowe metody wpłat i wypłat:

  • wpłaty i wypłaty kryptowalut,
  • usługę wpłat i wypłat na poczcie,
  • wypłaty w bankomatach.

Nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnego pisma w tej sprawie od operatora. Z przekazanych nam informacji wynika, że negocjacje z bankiem nadal trwają. Mamy nadzieję, że przyniosą pozytywny rezultat. Niezależnie od ich przebiegu pracujemy nad alternatywnymi rozwiązaniami dla wpłat i wypłat walut fiat”.

źródło: https://www.facebook.com/BitBayPolska/posts/1172507769622624

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.