Kolejne tokeny na Coinbase

Nowe tokeny na Coinbase

Giełda kryptowalut Coinbase dodała obsługę kryptowalut IoTeX (IOTX), Orion Protocol (ORN), Tribe (TRIBE) i TerraUSD (UST) opartych na sieci Ethereum.

Aktywa są dostępne dla użytkowników za pośrednictwem platformy internetowej oraz aplikacji na Androida i iOS. Handel tokenami jest również obsługiwany w Coinbase Pro.

Po rozpoczęciu handlu na Coinbase notowania tokena platformy IoTeX, przeznaczonego do łączenia urządzeń IoT i zdecentralizowanych aplikacji, wzrosły o prawie 42%. Kurs IOTX z ceny otwarcia 0,116 USD w tej chwili osiągnął 0,165 USD. Jednak potem aktywa spadły do ​​0,108 USD.

Orion Protocol, którego celem jest połączenie płynności ze scentralizowanych i zdecentralizowanych giełd na jednej platformie, również wzrosła od czasu jej otwarcia. Cena ORN wzrosła z 9,9 USD  do 10,48 USD. Po korekcie token kosztuje około 9,7 USD.

Tribe (TRIBE) to token zarządzania protokołem Fei, który emituje zdecentralizowany stablecoin z dolarem o nazwie FEI. Cena TRIBE  – wzrost z 0,756 USD do 0,808 USD, a następnie korekta.

Zdecentralizowany stablecoin TerraUSD (UST) równa się jednemu dolarowi. Moneta nie jest zabezpieczona rezerwami fiducjarnymi ani papierami wartościowymi. Aby wydać jeden UST, musisz spalić 1$ Terra Reserve Asset (LUNA).

źródło: https://blog.coinbase.com/iotex-iotx-orion-protocol-orn-tribe-tribe-and-terrausd-ust-are-are-now-available-on-a68e3a9c5540

foto

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.