Kilka powodów, które mogą spowodować, że kryptowaluta NULS może osiągnąć 100$ do końca tego roku

Nie ma nic lepszego w rynku kryptowalut niż kupienie wielu coinów o niskiej wartości we właściwym czasie.

Jedną z takich monet może okazać się Nuls (NULS).

Nuls ma bardzo niską ilość coinów. Wynosi ona tylko 40 milionów. Oznacza to, że jeśli rynek wzrośnie w rajdzie byka podobnym do tego z 2017 roku, Nuls (NULS) może przynieść jedne z największych zysków. Tak działają prawa podaży i popytu. Gdy istnieje duże zapotrzebowanie, ceny szybko rosną. Jednak nie jest to jedyny powód, dla którego Nuls (NULS) ma duże szanse na lepsze wyniki od reszty rynku.

Projekt NULS, czyli modułowe podejście do budowania blockchainów i projektów kryptowalutowych, nazywany przez niektórych wordpressem dla technologii blockchain 3 dni temu uruchomił swój mainnet.

Jeśli zespołowi uda się zrealizować założone cele, składanie systemów blockchainowych ze stworzonych wcześniej części może bardzo ułatwić i obniżyć koszty wdrożenia technologii blockchain, szczególnie w mikro i małych przedsiębiorstwach.

Jego fundamenty również wskazują, że cena może wybuchnąć, gdy hossa trafi na rynek kryptowalut.

Jedną z jego podstawowych właściwości NULS jest używanie wielu łańcuchów . Większość platform blockchain chce korzystać z sidechains. To dlatego, że sidechains rozwiązuje problem skalowalności, który hamuje ich zastosowanie w złożonych środowiskach biznesowych. Nuls (NULS) również korzysta z tego rozwiązania, korzystając z wielu łańcuchów. Łańcuchy Nuls (NULS) sprawiają, że jest to jeden z najbardziej skalowalnych łańcuchów blokowych na rynku. Biorąc pod uwagę fakt, że Dapps i inteligentne kontrakty są integralną częścią rozwoju technologii blockchain, nietrudno zrozumieć, dlaczego Nuls (NULS) ma dużą szansę na gwałtowny wzrost.

Nuls (NULS) ma również inną bardzo interesującą funkcję. Są to konfigurowalne Dappy . Działa to poprzez proces znany jako modularyzacja. Mówiąc prościej, możesz pobrać księgi z różnych bloków, w tym Ethereum, a następnie dostosować je na  Nuls, aby stworzyć zdecentralizowaną aplikację, która idealnie pasuje do Twoich potrzeb biznesowych. Jest to potężna funkcja, która daje Nuls (NULS) silne zastosowanie, szczególnie dla firm, które wymagają inteligentnego kontraktu dostosowanego do ich potrzeb.

Warto również zauważyć, że Nuls (NULS) tworzy maszynę wirtualną Nuls, w której programiści mogą tworzyć i testować swoje Dappy przed wprowadzeniem ich na rynek. Jednak w przeciwieństwie do Ethereum, która korzysta tylko z języka programowania Solidity, maszyna wirtualna Nuls nie będzie mieć preferencji językowych. Programiści mogą tworzyć i testować swoje inteligentne kontrakty w językach programowania, które najlepiej rozumieją. To stawia Nulsa w bardzo dobrej pozycji pod względem przyciągania programistów. Dzieje się tak dlatego, że programiści nie muszą poświęcać czasu na naukę nowego języka. Dlatego też Nuls przewyższa inne platformy blokowe i może się okazać, że jest jednym z najlepszych na rynku inteligentnych kontraktów.

Nuls (Nuls) ma szansę wejść do topowych platform blockchain trzeciej generacji. Z punktu widzenia inwestora, jego największa wartość wynika z niskiej ilości monet. Wiele innych kryptowalut z nim konkurujących ma w obiegu setki milionów coinów, a czasem nawet miliardy. Nuls (Nuls) może z łatwością zakończyć rok na ponad 100 USD.

Artykuł nie jest poradą inwestycyjną!

źródło: https://cryptorecorder.com/2018/07/17/nuls-nuls-has-the-fundamentals-to-reach-100-in-2018/


Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.