Karta Crypto.com – Wszystko co musisz wiedzieć

Kryptowalutowa karta płatnicza Crypto.com jest jednym z elementów ekosystemu Crypto.com, który obejmuje dużą liczbę narzędzi i usług. Jest to karta debetowa, którą ładujesz pieniędzmi (kryptowalutą lub walutą fiat) w interfejsie aplikacji Crypto.com i możesz nią płacić jak każdą inną kartą.

Kartą płatniczą Crypto.com można płacić zarówno w Internecie, jak i w sklepach stacjonarnych wszędzie na świecie, gdzie akceptowane są karty VISA – nawet w Polsce. Istnieje kilka rodzajów tych kart. Każda z nich daje inne korzyści i wiąże się z innymi zobowiązaniami. Poniżej znajdziesz podstawowe zestawienie.

KARTA CRYPTO COM

Na szczególną uwagę zasługuje cashback, który wynosi do 5% od każdego zakupu dokonanego za pomocą karty płatniczej Crypto.com.

Tak więc, jeśli kupisz na przykład szafę za 1000 PLN w IKEA i zapłacisz za nią kartą Crypto.com, otrzymasz 50 ZŁ z powrotem na swoje konto Crypto.com w ciągu kilku minut po zakupie (kwota cashbacku zależy od rodzaju twojej karty, patrz obrazek powyżej).

Cashback naprawdę się opłaca. Zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajony do płacenia kartą, a nie gotówką. Patrz poniżej:

cashback karta crypto com

Wartość monety CRO wynika z tego, jak bardzo wykorzystywany jest cały ten ekosystem.

Choć projekt istnieje od 2017 roku, to karty działają w Polsce i ogólnie w Europie dopiero od początku 2020 roku.

Jeśli wystarczająco dużo użytkowników będzie zainteresowanych korzystaniem z CRO Visa Card, cena tego tokena logicznie wzrośnie. I odwrotnie, jeśli nikt nie chce i nie używa oferowanych kart płatniczych, a tym samym nie ma motywacji do zakupu i zablokowania CRO, cena tokena CRO prawdopodobnie spadnie.

Token CRO można kupić zarówno w aplikacji mobilnej Crypto.com, na giełdzie Crypto.com, jak i na innych giełdach, takich jak np. Huobi.

Inne korzyści z karty Crypto.com

Inne korzyści to Spotify i Netflix. Jeśli posiadasz kartę Visa MCO (CRO) i opłacasz nią swoje konto w Netfilx / Spotify, automatycznie otrzymasz zwrot całej kwoty w postaci tokena CRO w aplikacji. Możesz sprzedać ten token na przykład za BTC lub USDT i użyć go do innych transakcji.

W ten sposób Crypto.com chce zachęcić ludzi do płacenia kartą.

Comments (No)

Leave a Reply