Karta Coinbase z rabatami za zakupy online

Wybrani użytkownicy kart Coinbase będą mogli używać kryptowalut do płacenia w Apple Pay i Google Pay, jednocześnie zarabiając do 4% zwrotów.

Kupujący online, którzy płacą kartą Coinbase w Apple Pay i Google Pay, zaczną korzystać z rabatów w postaci kryptowalut.

W ramach ogłoszenia Coinbase ujawniło, że klienci, którzy używają swojej karty Coinbase w Apple Pay i Google Pay, mogą zarobić do 4% w kryptowalutach za zakupy online.

Coinbase stał się bezpośrednim wydawcą kart Visa w lutym 2020 r. Do marca 2020 r. Użytkownicy kart Coinbase w Europie mogli już korzystać ze swoich kart w Google Play.

Ogłoszenie Coinbase pojawiło się w związku ze znacznym wzrostem płatności telefonami komórkowymi w Stanach Zjednoczonych. Chociaż strefa płatności przez telefon komórkowy w Stanach Zjednoczonych wciąż pozostaje w tyle za Chinami, sektor ten odnotował 29% wzrost w 2020 r.

Oprócz 4% rabatów na kryptowaluty giełda twierdzi, że ma inne plany rozszerzenia programu nagród Coinbase Card. Od czerwca 2019 r. Coinbase Card rozszerzyła swój zasięg o więcej krajów, jednocześnie zwiększając obsługiwane waluty wirtualne, aby uwzględnić nawet stablecoiny, takie jak Dai (DAI).

Karty debetowe kryptowalut są nadal postrzegane jako promowanie wykorzystania kryptowalut w handlu detalicznym do mikrotransakcji. W międzyczasie giganci płatniczy, tacy jak PayPal, weszli również na rynek detalicznych płatności kryptograficznych, a klienci z USA mogą płacić za zakupy online za pomocą Bitcoin (BTC).

Według ankiety Mastercard z maja, 40% respondentów na całym świecie wyraziło zainteresowanie przyjęciem płatności kryptograficznych w 2022 r

 

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.