Karta Binance. Płatności kryptowalutami na całym świecie

Istnieją dwa sposoby dokonywania zakupów online przy użyciu kryptowalut. Istnieją specjalne usługi, które akceptują kryptowalutę i zamieniają ją dla sprzedawcy w dogodne dla nich waluty krajowe.

Możesz także sprzedawać swoje bitcoiny lub altcoiny na giełdzie i czekać na środki na karcie bankowej. Obie metody wymagają kilku działań, które wymagają czasu, a prowizje mogą być dość wysokie.

Aby zaoferować swoim klientom wygodne rozwiązania, giełda kryptowalut Binance ogłosiła swój nowy produkt – kartę Binance.

Przedstawiamy kartę #Binance, za pomocą której kryptowaluty można płacić w dowolnym miejscu na świecie. Karta Binance wydana z kartą Visa jest akceptowana przez ponad 46 milionów kupców w 200 regionach i terytoriach, co sprawia, że ​​zakupy kryptowalut są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej„.

Karta Binance działa jak zwykła karta debetowa: należy ją wcześniej uzupełnić za pomocą aplikacji Binance Card za pomocą bitcoinów lub BNB. Odpisy z salda będą dokonywane automatycznie przy każdej płatności.

Obecnie mapa Binance jest dostępna jako mapa wirtualna w wersji beta, wkrótce pojawi się mapa fizyczna. Na początek karta zostanie wydana w Malezji, następnie wejdzie na rynek Wietnamu. W ciągu kilku tygodni powinna być dostępna na całym świecie.

Aby otrzymać kartę, musisz pobrać aplikację Binance Card, zalogować się na swoje konto Binance i przejść przez prostą procedurę weryfikacji tożsamości. Jednorazowa płatność przy wydaniu karty wynosi 15 USD, są one przekazywane w formie BNB lub BTC na jej saldo. Jednocześnie giełda kryptowalut deklaruje brak miesięcznych i rocznych prowizji.

https://www.binance.com/en/blog/421499824684900479/Introducing-the-Binance-Card-Shop-and-Pay-With-Crypto-Anywhere-in-the-World

Comments (No)

Leave a Reply