Kapitalizacja Ethereum wyższa od Spotify, General Motors, Baidu, Ferrari i BMW

Kapitalizacja największego altcoina (ETH) osiągnęła 79,086 miliardów dolarów. Od wczoraj cena wzrosła o ponad 10% i przekroczyła 700$.

Changpeng Zhao, dyrektor generalny giełdy kryptowalut Binance, zwrócił uwagę, że pod względem kapitalizacji ETH wyprzedziło już takich gigantów motoryzacyjnych jak Ferrari i BMW.

Ponadto Zhao napisał na Twitterze, że największy altcoin również przewyższył Spotify, GM i Baidu pod względem kapitalizacji. Według Google kapitalizacja Spotify to 61,6 mld USD, General Motors (GM) 59,5 mld USD, Baidu 65 mld USD, Ferrari 36,2 mld USD i BMW 47,1 mld USD.

Jednocześnie prezes Binance zauważył, że kapitalizacja tokena Binance Coin (BNB) również systematycznie rośnie (4,89 mld USD). Naśmiewając się, że to ciągle mało. Raptem więcej niż Xerox.

Zainteresowanie kapitału instytucjonalnego etherem wzrosło w 2020 roku. Wystarczy zwrócić uwagę na inwestycje Ethereum Trust Grayscale.

Analityk Messari, Ryan Watkins, przewiduje, że napływ kapitału do ETH będzie jeszcze większy w 2021 roku. Kluczowym wydarzeniem będzie wprowadzenie na giełdę kontraktów terminowych na ETH na CME.

Nowy produkt będzie dostępny dla inwestorów w lutym przyszłego roku.

foto: https://pixabay.com/pl/photos/ethereum-kryptom%C4%9Bna-warto%C5%9B%C4%87-ehhh-3818347/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.