Justin Sun zaprzecza plotkom o aresztowaniu w Hongkongu

Justin Sun i Tron celem dezinformacji

Założyciel Tron, Justin Sun, zaprzeczył plotkom o jego aresztowaniu w Hongkongu, rozpowszechnianym przez osoby mające wpływ na kryptowaluty. Na Twitterze pojawiła się informacja, że ​​Justin Sun z nieznanych przyczyn został aresztowany w Hong Kongu, na stacji Michinawanamun.

Plotki te zaczęły szybko rozprzestrzeniać się w sieci, co negatywnie wpłynęło na kurs TRX, który spadł do 0,062 USD. Sun zareagował na sytuację, pisząc jedną cyfrę 4 i bez dalszych wyjaśnień.

Changpeng Zhao, dyrektor generalny giełdy kryptowalut Binance, zrobił to wcześniej, oznaczając strach, niepewność i wątpliwości (FUD), a także fałszywe wiadomości. Dlatego społeczność Tron skrytykowała użytkownika pod pseudonimem Crypto Bitlord, który opublikował ten „news”.

Niedawno amerykański oddział Binance ogłosił wycofanie TRX z giełdy, co nastąpi 18 kwietnia. Być może wpływ na tę decyzję miały pogłoski o aresztowaniu Suna lub pozew amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), która oskarżyła Tron o nierejestrowaną sprzedaż papierów wartościowych.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.